Česká Kamenice totiž doma remizovala s vedoucími Březinami.

Největší radost panovala v Benešově, kde místní MSK udělal domácí výhrou nad Povrly výrazný krok k záchraně, naopak Heřmanov se po prohře v Srbici ještě více potopil do sestupových vod.

Č. Kamenice – Březiny 2:2 (2:1)

„Vzhledem k tomu, že jsme více jak poločas hráli bez vyloučeného hráče, tak je to asi spravedlivá remíza. Škoda, že jsme výhru neudrželi,“ povzdechl si trenér domácích Josef Rákosník. Jeho protějšek Vladimír Puncmam prohodil: „Měli jsme dnes trochu problémy se sestavou, když nejvíc chyběl Drahoňovský, jenž se ženil. Tímto bych mu jménem celého mančaftu chtěl popřát krásný a spokojený rodinný život. Ale zpět k zápasu, domácí hráli více jak hodinu o deseti a za svou bojovnost si bod zasloužili. Takže remíza je spravedlivá.“ Branky: Jindř. Šimek, T. Marek – R. Culek z PK, Janda.

Benešov n. Pl. – Povrly 5:3 (2:2)

„První, dost nervózní, poločas jsme si zkomplikovali sami inkasovaným gólem už ve druhé minutě. Hosté v úvodní části dvakrát vedli, ale pokaždé jsme dokázali vyrovnat. Po obrátce jsme hráli už svůj fotbal a dali tři branky. Hosté pak korigovali až v samotném závěru,“ poznamenal spokojeně trenér Benešova Miloslav Kougl. Branky Benešova dali: Staněk, Minařík, Krédl, E. Horvát 2.

Srbice – Heřmanov 5:3 (2:2)

„Bylo to dlouho vyrovnané. Za stavu dva dva neproměnil Znamínko penaltu. V závěru jsme si ale nechali dát čtvrtý gól, pak jsme to ve snaze vyrovnat otevřeli a jak už to ve fotbale bývá inkasovali jsme rozhodující branku,“ řekl trenér domácích Saša Lollok. Branky Heřmanova: Drobůl, Stehlík, Chlouba.