Dařilo se mužům, kteří oba své zápasy zvládli na jedničku a především pak oběma žákovským celkům, které ústecké rezervy doslova rozstřílely.

Muži

Junior Děčín – Teplice ml. extrlalig. dorost 3:1. Branky domácích: Folprecht ,Betyár 2. Po celé utkání se hrál rychlý kombinační fotbal v němž se střídaly šance na obou stranách. Hráči Junioru však projevili větší zkušenost a klid při jejich zakončení.

Skalice – Junior Děčín 0:2. Branky: Betyár, Demke. Vyrovnané utkání v němž byli hosté přeci jenom více fotbalovější. Domácí celek měl několik šancí ke skórování, ale obrana Junioru vše vyřešila. V závěru utkání strhl Děčín dvěma brankami vítězství na svou stranu. Junior: Topolančin – Kořínek, Florián, Raba, Hloušek Jakub – Janda, Folprecht, Fiala, Pecha – Betyár, Matějka. Stř: Demke.

Starší dorost

Junior Děčín – Rumburk muži 3:4. Branky domácích: Meduna, Demke, Timofij. Stále nekompletní domácí dělali v prvním poločase chyby a hosté vedli již 4:0. Po přestávce se projevilo více sil mladých domácích hráčů, kteří korigovali výsledek.

Mladší dorost

Junior Děčín – Ústí n. L. 0:4. Po vyrovnaném prvním poločase domácí zcela odpadli a zaslouženě prohráli.

Starší žáci

Junior Děčín – Ústí n. L. B 8:0. Branky: Brom 4, Novák 2, Hromádko, Příhonský. Jednoznačná záležitost domácího celku, který si na domácím hřišti otevřel střelnici.

Mladší žáci

Junior Děčín – Ústí n. L. B 5:2. Branky domácích: Sedláček 3, Svoboda, Matoušek. Domácí celek byl přece jenom střelecky více při chuti a zaslouženě zvítěz