Naopak benešovský tým nenavázal na dvě výhry a podlehl na hřišti v Srbici. Heřmanov nestačil doma na Petrovice a lídr tabulky Březiny přivezl bod z vaňovského hřiště.

Vaňov – Březiny 1:1 (0:0)

„Měli jsme vyhrát. Vytvořili jsme si ve druhé nčásti čtyři tutovky, dali ale jen jeden gól. Domácí nakonec vyrovnali v poslední minutě utkání z penalty,“ ohlédl se za zápasem trenér Březin Vladimír Puncman a dodal: „Je to pro nás ztráta, ale ne zase až tak citelná, přece jen jsme přivezli bod ze hřiště soupeře.“ Branku Březin dal Pařez.

Srbice – MSK Benešov n. Pl 3:0 (2:0)

„Prospali jsme prvních dvacet minut a ty rozhodly. Soupeř byl fotbalovější a my nestačili. Ve druhé půli se zdálo, že bychom mohli s utkáním něco ještě udělat, jenže v době našeho narůtajícího tlaku domácí udeřili potřetí a bylo hotovo,“ řekl trenér benešovského celku Miloslav Kougl.

Heřmanov – Petrovice 0:3 (0:1)

„Hosté nás prostě a jednouše přehráli. Byli rychlejší, důraznější a nic nám nedovolili. Ihned byli u naše hráče s míčem dva a my na nic neměli čas. Jak říkám, byli lepší po všech stránkách,“ smutně konstatoval trenér Heřmanova Saša Lollok.

Č. Kamenice – Liběšice 2:0 (0:0)

„Výsledek je stokrát lepší než předvedená hra. Zápas nebyl pohledný a náš projev byl špatný, ale vyhráli jsme, to je důležité,“ zhodnotil utkání trené České Kamenice Josef Rákosník.

Obě brranky dal Jakub Šimek.