Prohrál jen Rumburk, který měl jako jediný tým výhodu domácího prostředí, i když je toto tvrzení trochu zavádějící, neboť duel s posíleným Libouchcem, odehrál na umělé trávě ve Varnsdorfu. Plně nebodovalo Jílové, která remizovalo v Pokraticích. Naopak skvěle se jarní premiéry vydařily Junioru Děčín, což se celkem očekávalo a také šluknovskému Plastonu, který vyhrál v souboji dvou sousedů z prostředka tabulky na hřišti v Mojžíři.

Rumburk – Libouchec 0:3 (0:2)

„Dnes jsme si nezasloužili vyhrát a bodovat. Podali jsme velmi ustrašený výkon. Bylo to hodně špatný a nezasloužili jsme si dát ani gól,“ neskrýval obrovské rozčarování trenér Rumburku František Dužár.

Č. Kopisty – Junior Děčín 0:2 (0:1)

„Splnili jsme roli favorita. Pokud chceme stíhat vedoucí Krupku musíme v takových zápasech vyhrávat a to se nám dnes podařilo. Domácí sice byli houževnatým soupeře, ale dokázali jsme si s nimi poradit,“ mnul si spokojeně ruce trenér Junioru Děčín Pavel Horáček. Oba góly děčínského týmu dal Oršula, který nejprve udeřil v poslední minutě první půle a druhý úspěch zaznamenal dvacet minut po přestávce.

Pokratice – Jílové 1:1 (0:1)

„Po nedobré zimní přípravě jsme jeli do Pokratic pro bod, nakonec jsme s ním ale mírně nespokojeni. Celé utkání jsme totiž měli pod kontrolou a byli lepším celkem. Jenže jsme nedokázali proměnit několik velmi dobrých šancí a ve druhé půli jsme inkasovali po standardní situaci. Kromě toho domácí neměli v utkání jedinou příležitost,“ přiblížil průběh utkání trenér hostujícího celku Josef Florián. Branku jeho celku dal krátce po půlhodině hry Zimmer.

Mojžíř – Šluknov 1:3 (0:1)

„Na malé mojžířské hřiště jsme se připravili dobře. Věděli jsme že to bude hodně zhuštěné a plné osobních a hlavičkových soubojů. Hráči byli dnes disciplinovanější a to asi rozhodlo. Jsme s výhrou hodně spokojení, s třemi body jsme příliš nepočítali,“ radoval se trenér Plastonu Šluknov Milan Lom. Jeho svěřenci udeřili poprvé v první půli, kdy se trefil Svoboda. Po obrátce přidal druhý gól Hajduk a třetí zásah do černého zaznamenal Dobeš hlavou.