Jílové – Soběchleby

4:4 (2:2)

„Když si doma neporadíme s posledním týmem tabulky, tak je to špatný. Bylo tam hodně individuálních chyb, ostatně tak jako po celý podzim,“ nebylo příliš do řeči domácímu trenérovi Josefu Floriánovi.

Branky: Rangl 2 (1× z PK), Ženíšek, Znojemský – Šanda 2, Mráz, Sém. ŽK 4:3. 70 diváků, řídil Bouma.

Velké Březno – Rumburk

1:2 (1:1)

„Pro nás to bylo velice důležité utkání a jsem moc rád, že jsme ho dotáhli do úspěšného konce a zaslouženě vyhráli,“ podotkl trenér rumburských fotbalistů František Dužár.

Branky: Pošík – Vyskočil (PK), Chlada. Rozhodčí: Mráz. ŽK: 2:1 Diváků: 30.

Junior Děčín – Modlany

3:1 (2:1)

„Kvalitní soupeř, kvalitní utkání a náš kvalitní výkon. Jsem hodně spokojen. Důsledně jsme napadali a důrazně jsme šli za vítězstvím,“ neskrýval spokojenost trenér domácího celku Pavel Horáček.

Branky: Horký 3 – vlastní. ŽK 1:0. 120 diváků, řídil Holec.

Milešov – Šluknov

1:1 (1:0)

„Již čtvrtý zápas hraji na levé obraně. Je to pro mě těžké, celý život jsem hrál v záloze a nebo útoku. Je tím logické, že nevydržím vzadu a snažím se co nejvíce podporovat útok a tím musí pomoci ostatní v obraně. Někdy se to daří, někdy ne. Dnes to nebylo ode mě ideální, možná jsem mohl prvnímu gólu zabránit, měl jsem i několik zkažených jednoduchých nahrávek, ale gól vše stokrát vynahradil, obzvláště, když byl bodový,“ řekl autor důležité branky Ladislav Čurgali

Branky: Hlaváček – Čurgali. Rozhodčí: Spišák. ŽK: 5:2: ČK: J. Brabenec (Milešov). Diváků: 80.