Řezuz Děčín – Česká Lípa 2:2 (2:2)

Jako první přijel na umělou trávu děčínského městského stadionu v sobotu v pravé poledne divizní rival a podzimní mistr skupiny B Arsenal Česká Lípa. Domácí se z různých příčin sešli pouze ve dvanácti a když pak v poločase vystřídal Vlasák, musel ve druhé půli děčínský celek hrát chvilku i o deseti, neboť byl na lavičce ošetřován Nagy. Ten se však záhy na hrací plochu vrátil a zápas se zaťatými zuby dohrál.

Kdo přišel na čas, nebo se chvilku opozdil přišel o dvě branky. Utkání začalo po dohodě dříve a hned v desáté minutě se trefil hostující Holeček. Na vyrovnání se ale nečekalo dlouho. O čtyři minuty později se prosadil Dvořák a začínalo se vlastně znovu. Utkání neslo jasné znaky zimního turnaje, oba celky se více staraly o ofenzivu než aby zarytě bránily a útoky se střídaly na obou stranách v poměrně rychlém sledu. Ve 23. minutě opět udeřilo. Českolipský tým měl výhodu trestného kopu z ideální vzdálenosti, k míči se postavil mladík Kovařík a parádní trefou přes zeď do dolního rohu strhl opět vedení na stranu Arsenalu. Na vyrovnání se tentokrát čekalo podstatně déle, ale nakonec přišlo. Ve 40. minutě zahrával rohový kop Runt, přesným centrem posadil míč na hlavu Čonkovi a do kabin se zásluhou jeho přesné hlavičky odcházelo za nerozhodného stavu.

Do druhé půle oba celky prostřídaly. Zatímco na straně domácích přišel jediný náhradník Hubený, na straně hostů to byla výrazně početnější obměna kádru včetně příchozivšího Obajdina. I přesto patřilo prvních dvacet minut zcela jasně domácím. Ti ale nedokázali využít ani jednu z několika svých velmi dobrých možností. Dvořák dokonce netrefil hlavou úplně prázdnou branku. Druhá polovina druhého dějství už byla vyrovnanější a několik možností měli i hosté. Po jedné z nich musel za již překonaného brankáře Choduru zaskočit na brankové čáře Krejčík, který vykopl míč směřující do sítě. Hned z protiútoku prozměnu spálil tutovku Runt. Celé utkání pak zakončil trestný kop českolipského celku z ideální vzdálenosti v 90. minutě. Neúspěšný exekutor však mířil jen do početné zdi a vzápětí ukončil rozhodčí zápas.

Branky: 14. Dvořák, 40. Čonka – 10. Holeček, 23. Kovařík. Před 80 diváky řídil Baum.

Řezuz Děčín: Chodura – Jirchář, Nagy, Krejčík – Stejskal, Žák, Čonka, Rozsocha – Runt – Dvořák, Vlasák (46. Hubený). Trenér V. Vašák.