Tým z Děčínska totiž prohrál na hřišti Chmelu 1:2, nutno dodat, že Blšany mají oproti katastrofálnímu podzimu daleko silnější kádr. „Musím uznat, že domácí mají opravdu velmi kvalitní mužstvo. Naši kluci ale zaslouží pochvalu, hráli proti Blšanům rovnocennou partii a alespoň bod by byl zasloužený," hodnotil zápas smutný manažer Vilémova Libor Sklenář.

Vilémov vedl

Do vedení se přitom dostali hosté, kdy Demkeho vyraženou střelu dotlačil do sítě Buryánek. Vedení si Vilémov užíval sedm minut. „Centr Vidličky propadl za obránce a tísněný Míča nedal z voleje Vaňákovi šanci," popisuje vyrovnávací trefu Sklenář. „Celkově se v první půli hrál vyrovnaný, technický a rychlý fotbal," konstatoval vilémovský funkcionář.

Rozhodl Rajnoch

Nástup do druhé půle však patřil Blšanům. „Dvacet minut jsme byli pod tlakem, vše vyústilo ve vítěznou domácí trefu. Trestný kop zahrál skvěle Vidlička a hlavičkující Rajnoch se nemýlil," mrzelo Sklenáře.

Vilémov to ale nezabalil a chtěl vyrovnat. Střela Buryánka šla těsně vedle, dvakrát se v dobré pozici objevil Demke. „Ale vyrovnání jsme se nedočkali. Je to škoda. Pochvalu zaslouží všichni tři rozhodčí, kteří pískali opravdu na výbornou," uznal manažer osmého týmu krajského přeboru. O víkendu hraje Vilémov doma, v těžkém utkání hostí druhé Štětí, které naposledy zničilo Modrou.

FK Chmel Blšany – Stap Tratec Vilémov 2:1 (1:1)

Branky: Míča, Rajnoch – Buryánek. R: Holub. ŽK: 2:1. Diváci: 110.

Vilémov: Vaňák – Krasnický, Stach, Jirchář, Jindřich – Buryánek (75. Čuda), Jägr (75. Hnízdo), Vavroušek, Bílek (55. Kurty) – Demke, Kaňkovský (80. Vaníček).