Vilémov – Admira Praha

1:1 (1:0)

Zápas začal náporem domácích, kteří si vytvořili pár střeleckých šancí a diváci se díky oboustranně výbornému fotbalu bavili. Přišlo jich přes 500 a to bylo na stadionu skutečně znát. Skóre se poprvé měnilo po půlhodině hry. přesně ve 31. minutě, kdy se po autu Uky prodral mezi dvěma beky do šance Kurel, jeho střelu stačil brankář jen ztlumit, míč se ale dokutálel za brankovou čáru a na vilémovském stadionu se zvedla obrovská vlna nadšení.

Do druhé půle nastoupili hosté s cílem alespoň vyrovnat a to se jim nakonec v samotném závěru i podařilo. Domácím docházely síly a v posledních patnácti minutách již jen zuby nehty bránili výsledek, ale to se jim díky nevídané a nechytatelné bombě Jehličky z poslední minuty nakonec nepodařilo.

„Jelikož padla branka až v nastaveném čase, bylo znát na našich divácích, hráčích i funkcionářích veliké zklamání. Nutno však říci, že hosté hráli výborně a byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem. V závěru pak měli velkou převahu a tu korunovali vyrovnávací brankou. I přes ztrátu bodů diváci aplaudovali hráčům za jejich předvedený výkon,“ řekl manažer vilémovského klubu Libor Sklenář.

Branky: 31. Kurel – 90. Jehlička. ŽK 1:3. Sudí Melichar. 520 diváků.

Stap Tratec Vilémov: Loos – Uka (60. Lehrl), Šmalcl, Greňo, Buryánek, T. Jägr, Vlk, Kopřiva, Špinka (30. Nagy), Kurel, Čuda (65. Zelinger). Trenér M. Suchomel.