Do bojů v této vysněné soutěži vstoupí domácím sobotním zápasem, ve kterém hostí zkušenou Admiru Praha.

Změny v kádru

„Z úspěšného kádru odešli pouze Jirásek, Vichterey R. a Svoboda ml., kteří však stejně příliš nehráli. Varnsdorf projevil eminentní zájem o Kurela, ale ten dal zatím přednost zaměstnání na Tratecu a dalšímu působení u nás ve Vilémově. Nově jsme získali z Varnsdorfu středopolaře Martina Nagyho, krajního beka Nigerijce Charlese Uku a z Nového Boru pak ještě útočníka Ladislava Zelingera,“ prozradil manažer Libor Sklenář.

Příprava

Do přípravy se tak zapojilo 22 hráčů, z nichž pak zůstala pro podzimní část jen osmnáctka vyvolených. Jsou to: gólmani Loos a Hambálek, dále Čuda, Buryánek, Špinka, Nagy, Lehrl, Šmalcl, Kurel, Jägr, Vlk, Greňo, Zelinger, Svoboda, Goumbi, Kopřiva, Pácha a Uka. Trenérem je nadále M. Suchomel, asistentem J. Zbončák, masérem Z. Maier, zapisovaltelem L. Třešňák a vedoucím mužstva L. Sklenář.

Cíle

„Finanční situace není u nás, stejně jako v žádném klubu příliš růžová, ale peníze na běžný provoz máme zajištěny, sehnali jsme další nové sponzory, abychom mohli trochu přilepšit i samotným hráčům na navýšení prémií za získané body. Věříme, že doplnění hráčů bylo adekvátní našim finančním možnostem a požadavkům trenéra a tak bychom chtěli hrát v divizi důstojnou roli, někde v klidu nad sestupovými vodami a přilákat k nám na náš útulný stadiónek co nejvíce diváků,“ pokračoval vilémovský manažer a vedoucí A mužstva.

V rámci krátké letní přípravy sehrál Vilémov čtyři přátelské zápasy a sice ve Cvikově 2:2, s Varnsdorfem 0:3, s Juniorem Děčín 3:0 a s ligovým dorostem Jablonce 2:0.

Pozvánka

„V prvním kole v divizi přivítáme zkušený celek Admiry Praha a týden na to Chodov u Karlových Varů. Všichni se na divizi těšíme a věříme, že tam ostudu neuděláme. Samozřejmě budeme rádi, když každý z vás přijde i s celou rodinou povzbudit naše hráče, pobýt k nám do sportovního areálu a bavit se nejen fotbalem. Opět připravujeme na každý zápas bohatou tombolu a tipovací soutěž. Občerstvení bude tradičně také na úrovni a rozšířeno ještě o jeden stánek u kabin,“ řekl na závěr Libor Sklenář.