Roudnice – Vilémov

0:1 (0:0)

Domácí měli trochu více ze hry, ale prakticky si nevytvořili žádnou stoprocentní šanci. Stříleli jak u Verdunu, ale buďto vedle nebo nad a co šlo na bránu pochytal opět pohodový Loos v brance hostů. Naopak hosté měli minimálně tři další tutovky, které neproměnily a tak si asi nakonec cennou výhru o branku zasloužili.

Vilémovští fotbalisté hráli v první půli velice zodpovědně a dali zapomenout na středeční odložený zápas v Litoměřicích, stejně tak jako domácí a tak se všem přítomným divákům určitě první půle velice líbila. Hosté mohli vést o dvě branky, ale to se jim nepovedlo.

Ve druhé půli došlo na obou stranách ke třem střídáním a fotbal se hrál stále velice kvalitní, slušný, pohledný a velice rychlý. Vilémov šel do jednobrankového vedení v 73. minutě, kdy Goumbi našel skvělou nahrávkou Buryánka a ten mazáckým lobem překonal brankáře domácích. Pak se hosté již více snažili jednobrankový náskok ubránit, díky otevření obrany domácích však mohli ještě klidně branku přidat. Domácí kousali po celý zápas a snažili se o výhru nebo ke konci, alespoň o plichtu, ale výtečně hrající hosté jim to nedopřáli. Hrálo se za velice pěkného počasí, na super trávě, za velice nestranného a přesně vedeného zápasu ze strany všech tří arbitrů.

Branka: 73. Buryánek. ŽK 2:1. Před 220 diváky řídil P. Černý.

Vilémov: Loos – Kopřiva, Šmalcl, Špinka – Pácha (65. Svoboda ml.), T. Jägr, Goumbi, Vlk (60. Svoboda st.), Buryánek – Kurel, Greňo (80. Vichterey R.). Trenér M. Suchomel.