Stap Tratecu Vilémov. Bafuňáři tohoto divizního celku z děčínského regionu se na rozdíl od hráčů neuložili k zimnímu spánku a horlivě pracovali na změně kádru tak, aby tým hrál na jaře důstojnou roli minimálně uprostřed tabulky skupiny B.

Z druholigového Slovanu Varnsdorf se vrací Josef Hyka, který zde působil dvě sezóny v Krajském přeboru. Pak odešel do Varnsdorfu, se kterým postoupil do 2. ligy a půl sezóny v ní působil. „Věříme, že nám pomůže zpevnit obranu, vylepšit přechod do útočné fáze a spoléháme také na jeho nepříjemnou tvrdou střelu z trestných kopů i ze hry,“ prozradil vilémovský manažer Libor Sklenář.

Zcela novou tváří je děčínský Martin Dvořák, který přichází z Řezuz Děčín. „Spoléháme na jeho střelecké schopnosti a tudíž vylepšení naší ofenzívy,“ pokračoval manažer. Mezi tyčemi zvýší konkurenci Martin Vaňák. „Tento zkušený gólman je odchovancem olomoucké líhně, odkud se dostal do Varnsdorfu, kde působil řadu let s výjimkou dvou půlročních hostování v Modré. Přichází vyztužit kvalitu brankářské dvojice a nenechávat veškerou zodpovědnost jen na jednom gólmanovi, který potřebuje konkurenci, ale i odpočinek,“ naznačil důvody angažmá zkušeného brankáře Sklenář. Na zkoušku pak do Vilémova přichází ze Šluknova mladý Jakub Dobeš.

Staronovými tvářemi jsou Pavel Svoboda, který se vrací po nepříliš úspěšném a spíše ukvapeném odchodu do nižších soutěží. Jan Lehrl, který se již podruhé pokusí o návrat ze Šluknova a Radek Vichterey, jenž se vrací z hostování v nižších soutěžích.