Také nováček fotbalové divize Stap Vilémov se naplno vrhl do série přípravných zápasů, kterou zahájil utkáním v Cvikově. Přestože silný déšť příliš fotbalu nepřál, dočkali se věrní diváci dohromady čtyř branek. Hosté nepřijeli kompletní, když chyběli Loos, Svoboda, Vlk, Hejl, Greňo a Jirásek.

FK Cvikov – SK Stap Tratec 2:2 (1:1)

Do první vážnější šance se dostali po sedmi minutách hry hosté, ale Jägrova střela domácího brankáře příliš neohrozila.

O poznání lépe si vedl o minutu později domácí Bártl, který dorazil centrovaný míč do vilémovské branky – 1:0. Jenže domácím vydržela radost z vedení pouhé čtyři minuty. Ve 12. minutě putoval míč od Goumbiho k Byryánkovi, který přesně našel Čudu a proto toho již nebyl problém dopravit míč do prázdné cvikovské branky – 1:1. V závěru prvního poločasu se dostal k nebezpečné střele hostující Byryánek, ale domácí brankář jeho střelu reflektivně vykopl do pole, kde se míče ujali domácí obránci.

Ve druhém poločase zahrozili jako první domácí, když Rudinského trestný kop z 56. minuty vytáhl vilémovský brankář horko těžko na roh. Stejně dobře si vedl o čtyři minuty také domácí brankář Machačný, který zlikvidoval nebezpečnou Byryánkovu střelu z 18 metrů. Blízko vedení byli hosté v 62. minutě, kdy šel Zelinger sám na brankáře, ale trefil jen jeho nohy. A o dvě minuty stejný hráč opět ztroskotal na Machačném, který s námahou vyrazil jeho střelu z otočky. Vilémov v následujících minutách několikrát nebezpečně ohrozil domácí branku, ale ujala se Páchova střela devět minut před koncem – 1:2. Přesto si Vilémov výhru ze Cvikova neodvezl. Dvě minuty po Páchově brance si totiž hostující obránci nerozuměli a Bártl pohodlně vyrovnal – 2:2.

Sestava Vilémova: Hambálek – Kopřiva (46´-Uka), Šmalcl, Špinka – Lehrl (46´-Kessler), Nagy, Goumbi, T.Jägr, Buryánek – Kurel (46´-Zelinger), Čuda (ŽK – 46´- Pácha)