Oba týmy ale z opačných postů. Hosté jako jistý postupující na úkor Jirn a domácí jako jistý zachráněný. Takže vlastně proti sobě nastoupila mužstva z opačných pólů v tabulce. Oba týmy nechaly zahrát i lavičku náhradníků a nebyly určitě kompletní a možná i to ovlivnilo trochu výsledek, vývoj hry a hlavně kvalitu utkání, která se líbila hojné návštěvě diváků.

Vilémov – Chomutov

3:2 (1:1)

První půle byla herně vcelku vyrovnaná. O něco více šancí měli domácí, ale do vedení šli ve 27. minutě hosté, když po rohovém kopu otevřel skóre nikým nekrytý Doksanský. Na vyrovnání se naštěstí nečekalo příliš dlouho. O osm minut později unikl Očipka a nacentroval na Smolu. Ten udělal kličku gólmanovi a do prázdné branky srovnal skóre. V závěru půle mohly strhnou vedení na svou stranu oba týmy. Bomba vilémovského Kopřivy však skončila na břevně a tvrdou střelu Brazilce Leandryho vyrazil na druhé straně bravurně Hambálek.

Krátce po obrátce šli do vedení opět hosté. To, když Eiselt parádně stočil míč z trestného kopu do sítě. Domácí se ale opět nesložili a začali být zase lepším celkem. Jejich snaha pak přinesla i ovoce v podobě dvou gólů, které stanovily konečný účet zápasu. Nejprve skóroval Očipka hlavou po centru Kubeše a vítězný gól dal Kubeš sám po uličce Jägra. „Kluci dokázali, že fotbal hrát umí a proti favoritovi tohoto utkání se vytáhli. Ceklově to byl výborný zápas z obou stran a divákům se líbil, což odměnili několikrát svým potleskem a příjemným fanděním,“ poznamenal spokojeně manažer vilémovského týmu Libor Sklenář.

Branky: 35. Smola, 55. Očipka, 63. Kubeš – 27. Doksanský, 47. Eiselt. Hráno bez ŽK. 360 diváků, řídil Langer.

Stap Tratec Vilémov: Hambálek (60. Loos) – Winzig, Šmalcl, Kopřiva – Buryánek (46. Havel), Vlk, Nagy, Jägr T., Očipka – Kubeš (65. Čuda), Smola. Trenér Suchomel.