Náš jediný okresní zástupce - SK Stap Tratec Vilémov - zatím drží skvělou čtvrtou pozici. V poslední době má ale velmi úzký kádr a nyní jede na umělou trávu aktuálně šestého Slavoje Vyšehrad.
„V současnosti máme velmi úzký kádr, musíme to prostě nějak poslepovat,” zamyšleně tvrdí manažer Vilémova Libor Sklenář.
Čeká vás těžký duel na Vyšehradu. Co od utkání očekáváte a jakou máte se soupeřem bilanci?
Bilanci máme vcelku vyrovnanou, ale tím, že se to hraje na umělce, mám z toho obavy. V pátek jsme kvůli tomu udělali trénink ve Varnsdorfu na umělce, ale to je určitě málo proti domácím, kteří na tom rajtují celý rok.
Minule vám hodně pomohly posily z Varnsdorfu, zejména M. Kotiš, předvedl dobrý výkon. Jak to bude nyní?
Počítám, nebo tentokráte spíš doufám, že s námi pojedou také dva hráči a možná i nějaký dorostenec, je nás totiž málo a marodka stoupá. Kteří borci to ale budou, ještě nevím, více budu vědět až v sobotu odpoledne.
Jak to vypadá se samotným kádrem, jsou tam nějaké změny?
Tak bohužel na marodku přibyli Buryánek, Dobeš a fit není ani Dvořák. Problémy s uvolněním ze zaměstnání má i kapitán Šmalcl, takže tu sestavu budeme muset nějak slepit a se ctí to odehrát. Ostudu tam určitě udělat nechceme.
Hrajete v neděli v 10.15, tedy vyrážíte brzy ráno. Dokážou se s brzkým časem hráči adaptovat?
Odjíždíme v 5.30, a navíc v neděli. To je hrozné, ale věřím, že se hráči v autobuse dospí a nebude to na ně mít nějaký velký vliv.
Utkání 13. kola fotbalové divize začíná v neděli 6. listopadu od 10.15 na umělé trávě FK Slavoj Vyšehrad.