V období od začátku ledna do 12. března absolvovali vilémovští fotbalisté celkem 23 tréninkových jednotek, včetně soustředění a ty se uskutečnily v jejich hale a jejím okolí, na svém druhém travnatém hřišti a také na umělých travách ve Varnsdorfu a nejvíce pak na umělce v německé Sebnici. „K tomu jsme sehráli také devět přátelských zápasů, ve kterých jsme vyzkoušeli celkem dvacet devět hráčů, včetně dorostenců. Pět zápasů jsme vyhráli, tři prohráli a jeden remizovali. Mezi nejpovedenější zápasy patřily s Řezuz Děčín (1:2), Českou Lípou (3:0) a divizním Novým Borem (2:3),“ prozradil manažer Libor sklenář. Ve výčtu zápasů chybí duely s Lovosicemi (1:2), Rumburkem (2:1), derby se Šluknovem (3:0), Mimoní (1:1), německými celky Sebnicí (2:1) a Wehrsdorfem (7:0).„Po tomto období se vykrystalizoval dvacetičlenný kádr, ve kterém zůstali Loos, Vlk, Kurel, Šmalcl, T. Jägr, Svoboda ml., Kessler, Špinka, Lehrl, Jirásek, Buryánek, J. Jägr, Čuda a Greňo a nově získaní gólman Hambálek, dále Pácha, Kopřiva, Vichterey R. a dva hráči tmavé pleti z Beninu Goumbi a Dangbe. Zraněn zatím ještě zůstává Svoboda st., ale měl by v brzké době naskočit do tréninkového procesu,“ prozradil Sklenář jména, která budou v jarní části bojovat ve vilémovském dresu.

Ze jmenované této jednadvacítky ještě zřejmě v příštích čtrnácti dnech dva hráči odejdou na hostování, kam již odešli Hyka, Kotiš (oba třetiligový Varnsdorf), Janda (Arita Praha) a Hostaš (Německo). Třetí zkoušený gólman Kebort se vrátil zpět do Rumburka. „Aktivní činnost ukončil Hejl, ale přislíbil, že v případě nouze, kdykoliv vypomůže,“ doplnil manažer.

Nejlepší tréninkovou docházku měli Kurel, Špinka a Šmalcl. Nejlepší výkony v přátelských zápasech podávali Šmalcl, Kurel, Buryánek, Lehrl, T. Jägr a Greňo a střelecky se nejvíce dařilo Kurelovi, který dal 10 branek. Mužstvo vedli v zimní přípravě a i pro jarní sezónu nadále povedou jako hlavní trenér ing. M. Suchomel, s asistentem J. Zbončákem. Kapitánem mužstva byl zvolen V. Šmalcl a jeho zástupcem překvapivě P. Kurel. Masérem je Z. Maier, zapisovatelem Třešňák a vedoucím mužstva pak manažer klubu L. Sklenář.

„Naším cílem je poprat se s kluby zvučných jmen o špici tabulky a lákat do svého krásného stánku stále více diváků. Kvalitní kádr na to určitě připravený máme, o čemž svědčí i výsledky v přípravě se silnějšími soupeři,“ dokončil „předjarní“ povídání Libor Sklenář.