„Dochází u nás k určité obměně kádru. Kromě zraněného Honců jsme zkoušeli všechny nováčky a nutno říci, že se osvědčili a měli by brzy nahradit odcházející hráče. I přesto není náš kádr široký, a proto byl povolán gardista s letitými zkušenostmi z vyšších soutěží Vlasta Šmalcl. Jeho přehled a zkušenost by měla mladíkům v týmu pomoci získávat klid a rozvahu,“ prozradil vilémovský manažer Libor Sklenář.

V České Lípě dokonce Vilémov vedl, domácí Lacko ale vyrovnal. V závěru se pak nesmyslně nechal vyloučit horkokrevný Ruszó. „V první půli to bylo vyrovnané, v té druhé byli domácí místy lepším týmem. Ale my jsme jim zatápěli občasnými brejky. Konečná remíza je zasloužená,“ dodal Sklenář.

„Náš výkon byl oproti Holanům lepší, bylo tam sice hodně nepřesností, ale jsme spokojení. Bylo to tvrdé utkání, chvílemi hodně vyhecované. My jsme si v prvním poločase vytvořili ještě čtyři další šance, které jsme bohužel neproměnili. Ve druhém poločase si hosté nevytvořili skoro žádnou příležitost. Pro nás to bylo dobré přípravné utkání. Hlavně, že se nikomu nic nestalo," hodnotil vše trenér České Lípy Martin Šimon.

Česká Lípa - Stap Vilémov 2:2 (1:1)

Branky: Vacek, Lacek - Kučera 2. R: Bahník. ŽK: 0:0. ČK: Ruszó (V). Diváci: 70.

 Vilémov: Dvořák - Čonka, Jirchář, Šmalcl (46. Vomáčka), Jindřich - Havel, Vavroušek, Kučera, Kopřiva (46. Hoke), Hošek - Malec (46. Ruszó).