„Proboštov přijel pouze 
v jedenácti a od začátku vsadil všechno na obranu a v útoku spoléhal na rychlého Blažka. Bohužel mu tato taktika vyšla na výbornou," smutně říkal vilémovský manažer Libor Sklenář.

V první půli byl Vilémov aktivnější, narážel však na pevnou proboštovskou zeď 
v čele s brankářem Račukem. Domácí se prosazovali hlavně ze vzduchu, slibné hlavičky Soukupa a Hnízda svůj cíl bohužel nenašly. „Minutu před poločasem pak přišel vítězný gól. Dlouhý nákop nezachytil Hnízdo a rychlonohý štírek Blažek z úhlu zavěsil," konstatoval Sklenář.

Po změně stran Vilémov dobýval branku Proboštova. Když už ale vilémovští trefili prostor mezi třemi tyčemi, vychytal je bezchybný Račuk. Domácí tak přišli nejen o tři body, ale také o zraněného brankáře Vaňáka. „I takový je prostě fotbal, který skutečně nemá logiku, a horší tým si od nás odvezl všechny tři body. Rozhodčí odvedli poctivou práci, jen faul ve vápně na Očipku byl námi viděn na rozdíl od hlavního sudího jinak," dodal Sklenář.

STAP TRATEC VILÉMOV - TJ PROBOŠTOV 0:1 (0:1)

Branka: Blažek. R: L. Šefčík. ŽK: 1:5. Diváci: 210.

Vilémov: Vaňák (53. Loos) – Krasnický, Jirchář, Hnízdo, Jindřich – Čuda, Jägr, Vavroušek, Očipka – Betyár, Soukup (66. Kurel ml.)