Mimoň – Vilémov

1:1 (1:1)

Domácí vedeni trenérem Michaelem Šimkem (dříve šéftrenér mládeže ve Varnsdorfu) hrají Krajský přebor Libereckého kraje a mají ve svých řadách spousty zkušených borců, kteří prošli Novým Borem či Českou Lípou. Hosté přijeli pouze v jedenácti lidech, neboť se stále potýkají s velkou marodkou a někteří měli i pracovní povinnosti. Na hrot tak musel nastoupit i gólman Loos, který si navíc oblékl i kapitánskou pásku, jako správný asistent manažera.

„Byl to slušný zápas z obou stran, ve kterém jsme měli určitě minimálně o tři branky vyhrát, o čemž svědčí naše převaha a vytváření si brankových příležitostí. Fotbal se však nehraje na šance, ale na góly a ty padly na každé straně jen po jednom, takže zápas nemohl skončit jinak než plichtou,“ řekl manažer vilémovského Stap Tratecu Libor Sklenář .

Utkání začalo šancí vilémovského R. Vichtereye, mířil však mimo a jako první udeřili domácí. Ve 13. minutě se odrazil rohový kop na hranici šestnáctky, kde stál nekrytý Hanoušek a po jeho střele k tyči to bylo 1:0. Vilémov se dál tlačil před mimoňskou branku, šance Loose, opět Vichtereye a Šmalcla ale gólem ještě neskončily. Až přišla 38. minutě a s ní i vyrovnání. Hostující Kurel si pohrál s obranou a přesnou střelou stanovil, jak se později ukázalo, konečné skóre zápasu.

Ve druhé půli domácím docházely síly a prostřídali i pár hráčů, což hosté nemohli, ale byli to oni, kteří udávali tempo zápasu a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí rozhodující branku. Bohužel se tak nestalo ani z pokutového kopu a tak skončilo utkání trochu překvapivou a nečekanou plichtou.

Branky: 13. Hanoušek – 38. Kurel. Vilémov: Hambálek – Kessler, Šmalcl, J. Jägr – Hejl, Lehrl, Pácha, Jirásek – Kurel, Vichterey R., Loos.