Jak proběhla letní příprava? Sehráli jsme čtyři kvalitní přípravné zápasy a sice pohár s Litvínovem 1:1 (4:5 na PK), s Č.Dubem 1:2, se Sebnicí 2:4 a s ligovým dorostem Teplic 0:0. Vyzkoušeli jsme v nich zatím devatenáct hráčů.

Doznal kádr nějakých změn? Tak přišel především dlouhán Vlk, který se vrátil z hostování v Mimoni, dále středopolař Buryánek na hostování z Č. Lípy, R.Vichterey se vrátil z hostování v Mikulášovicích, Jirásek se vrátil z dvouletého angažmá v Itálii a Greňo naskočil do přípravy po dlouhotrvajícím zranění. Dva až tři z nich budou určitě v zahajovací sestavě proti Litoměřicím. Odešli pouze Gabriel (ukončil aktivní činnost) a Zbončák (hostování do Mikulášovic). Vyřazen z kádru byl zatím Čuda, který jde na operaci s kolenními vazy. Je možné, že ještě dva hráči budou v průběhu srpna uvolněni. Pokoušíme se totiž ještě sehnat kvalitního útočníka.

Koho považujete za hlavního favorita na postup do divize? Myslím si, že to bude jednoznačně Roudnice, pak Neštěmice a Kadaň. Překvapit však může i někdo z dalších mužstev, neboť ústecký krajský přebor má asi nejvyšší kvalitu v Čechách a mužstva v okolí silných a velkých měst mohou vhodně doplňovat kádr talentovanou mládeží, takže nebude např. překvapením, když Souš, Proboštov, Štětí nebo někdo další promluví o čelo tabulky.

Jaké má ambice váš tým? Tak samozřejmě naším cílem je hrát na špici tabulky, lákat do našeho areálu stále více diváků a pokud nepřijdou zranění či vyloučení, tak se rvát s těmi nejlepšími o postup. Nebude to však jednoduché, neboť u nás je problém s doplňováním kádru kvalitními borci. V okolí není nikdo, kdo by tuto soutěž v základním kádru mohl hrát a tak bohužel sháníme lidi ze vzdálenějších míst. Zde je však problém s dojížděním a ztrátou času na cestě. I přesto si myslím, že jsme nyní kádr stabilizovali a pokud se nám podaří sehnat ještě jednoho kvalitního útočníka budu spokojen.

Co byste řekl na závěr? Chtěl bych pozvat všechny fanoušky ze širokého okolí do našeho areálu na všechna domácí utkání a slíbit jim, že jak my funkcionáři, tak i hráči uděláme maximum proto, aby se jim fotbal líbil, aby viděli pěkné góly a co nejvíce vítězství na naší straně. Postup do divize jim slíbit nemohu, protože to není v mé moci a navíc ten chce určitě více než polovina mančaftů z tohoto nabitého Krajského přeboru, takže vzkaz ode mě pro všechny „Nechť postoupí ten nejlepší po fotbalové stránce“. My nechceme hrát pod tlakem, že pořád musíme vítězit, ale chceme hrát v pohodě svůj líbivý fotbal.