„Ve dvou dnech jsme sehráli dva zápasy. Potěšilo mě, že to kluci po kondiční stránce zvládli," přiznal varnsdorfský kouč Roman Veselý.

Největší šanci první půli měl domácí Pilík, jeho pokus ale skončil na tyči varnsdorfské branky. Do zakončení se také dostal kanonýr Bednář, ale míč nakonec nedokázal propasírovat za Samoela. „Příbram byla v prvním poločase silnější na balonu. Ovládala hru, ale nevytvářela si moc střeleckých příležitostí," všiml si Veselý. „To byla na hřišti naše silnější sestava," podotkl domácí kouč Pavel Tobiáš.

Po změně stran mohl otevřít skóre Mareš, jeho pokus ale skončil na břevně. Po hodině hry se Mareš převtělil do role nahrávače, když krásným centrem oslovil Bednáře, který hlavou překonal Samoela. Jenže několik minut před koncem Varnsdorf rozehrával rohový kop, míč se dostal k Filipovi, který svým barvám vystřelil remízový výsledek.

„Druhý poločas se hra vyrovnala, v závěru poločasu jsme posílili druhým útočníkem a zaslouženě vyrovnali," poznamenal Veselý. „Zápas splnil svůj účel, hráči si zaběhali, mělo to úroveň přípravného utkání," dodal Tobiáš.

„Hradec byl v pátek více fotbalovější, ale v šestnáctce nebyl tak důrazný jako je Příbram, která na to má hráče jako je Bednář a další. V tomhle směru to byla určitě pro některé naše mladé hráče dobrá příprava," uzavřel vše Roman Veselý.

„Příbram ukázala svoji kvalitu a mohla vyhrát, ale my jsme si vytvořili také několik šancí. Myslím, že můžeme být s výsledkem spokojeni," pochvaloval si varnsdorfský záložník Fahrudin Durdević.

1. FK Příbram – FK Varnsdorf 1:1 (0:0)

B: 59. Bednář – 86. Filip. R: Paták.

FK Varnsdorf: Samoel – Geissler, Neuberg (46. Filip), Čurgali, Knejzlík (63. Yakovlev) – Houser (81. Hoke), Rudnytskyy, Ondráček (74. Dzelo), Česlák, Durdević – Schubert.