Vilémov – Junior Děčín

3:0 (1:0)

Hosté se představili jako dobře technicky vybavený tým, ale ke konci zápasu bylo vidět, že domácí jsou na tom přeci jen fyzicky o poznání lépe. Přesto viděli diváci za slunného počasí pěkný zápas se šancemi na obou stranách a třemi pěknými brankami.

Lépe začali hosté a Loos musel likvidovat střely Betyára a tyla. Domácí o sobě dali vědět až v 17. minutě, ale Ukova střela mířila nad. O osm minut později už se skóre měnilo. Domácí Jägr prostrčil míč šikovně na Buryánka a ten střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Další dvě možnosti domácích (Zelinger, Lehrl) a šance děčínského Horkého brankou neskončili. Největší možnost na vyrovnání měl v závěru první půle hostující Betyár, míč z jeho kopačky ale trefil ve 45. minutě jen spojnici břevna a tyče.

Do druhé půle nastoupili domácí se čtyřmi respektive pěti změnami a hrál se za vedra stále pohledný fotbal z obou stran, i když hosté postupně odpadávali. Kurel a Buryánek ještě úspěšní nebyli, prvnějmenovaný v 70. minutě už ale mířil přesně a zvýšil na dvoubrankový rozdíl ve prospěch papírového favorita. Buryánek poté z deseti metrů přestřelil a pěkný lob Jägra skončil jen na břevně děčínské branky. Konečný účet zápasu tak stanovil v deset minut před koncem Zelinger, který bez problémů doťukl do sítě hostů přesný centr Buryánka.

Branky: 25. Buryánek, 72. Kurel, 80. Zelinger. Před 130 diváky řídil Pöschko.

Stap Tratec Vilémov: Loos (46. Hambálek) – Uka, Svoboda (46. Nagy), Greňo, Goumbi (46. Čuda),T. Jägr, Vlk, Kopřiva (46. Pácha), Buryánek, Zelinger, Lehrl (46. Kurel).

Junior Děčín: Beneš – Doksanský, Folprecht, Horáček, Pařízek – Matějka, Hloušek, Bárta, Tyl – Betyár, Horký.