V derby utkání mezi Heřmanovem a Benešovem to měli domácí parádně rozehrané. Nakonec však museli minutu před koncem zachraňovat remízu a nakonec prohráli na penalty. „Chyběl nám brankář, zastoupit ho musel hráč z pole. Hráči neudrželi koncentraci z první půli," zlobil se vedoucí Heřmanova František David.

To benešovský kouč Miroslav Vrabec byl spokojenější. „Škoda první půle, v té druhé jsme byli lepší. Máme mladé mužstvo a věřím, že se budeme zlepšovat," pravil.
Heřmanov – Benešov n. Pl. 4:4 (3:1) na penalty 4:5. Branky: E. Horvát 2, Rojko, P. Raba – Kolář 2, R. Horvát 2. R: Dušík. Diváci: 100.
Heřmanov: Havlíček – Váňa, P. Raba, Čapek, Wenzel – Drobúl, Šturm, Rojko, E. Horváth – Znamínko (65. Stehlík), Nowák (75. Chlouba).
Benešov: Severín – J. Janda, Ondrejkovič, Hora, Vitner – Jäger (75. M. Raba), R. Horvát, Kolář, Dan. Marek (85. F. Janda) – Brom, Dom. Marek.

Velký Šenov doma rozdrtil Trnovany 5:0. „Zápas jsme zvládli, kluci podali týmový výkon. Stále však musíme mít pokoru a poctivě pracovat," neusíná na vavřínech domácí kouč Jiří Podhora.
V. Šenov – Trnovany 5:0 (3:0) B: Skyva 3, Rubanický, Maier. R: Baum. Diváci: 80.
V. Šenov: Müller – Liška (Demetr), Snášel, Rubanický (Vlasák), Kříž – Podhora, Malý, Čurgali, Maier (Štěpánek) – Skyva, Tlapák (Zbončák).

Parádní diváckou kulisu měla premiéra nováčka z Mikulášovic. Domácí fotbalisté sice prohrávali, minutu před koncem ale vyrovnali a v penaltách získali bonusový bod. „Pomohlo nám vyloučení Skaláka. Hosté pak psychicky nezvládli penalty," konstatoval předseda Mikulášovic Jaroslav Šulc.
Mikulášovice – Přestanov 2:2 (0:2) na penalty 3:2. Branky: T. Soukup, Šach – Šittler, Salák. R: Toráč. ŽK: 1:1. ČK: Salák (P). Diváci: 120.
Mikulášovice: Tesař – Vl. Soukup, Dvořáček, M. Soukup ml. (46. Linhart), Briestenský – Křehký, Kozák, Vítek, Šach – T. Soukup (80. M. Soukup st.), Novák.

Velmi špatně vstoupilo do soutěže Horní Podluží. Doma padlo s ústeckým nováčkem. „Jsem zklamaný, po deseti minutách jsme měli vést 3:0. Dělali jsme hrubé chyby, které soupeř trestal," láteřil domácí kouč Pavel Rokos.
H. Podluží – Ravel Ústí 2:4 (0:1) B: Bulejko 2 (1 z pk). R: Kuriljak. ŽK: 2:3. Diváci: 60.
H. Podluží: Šedivý – Fiala, Peleška, Kalista, Kolár – Fučík, Bulejko, Chaloupecký, Boštík – Bandas, Drátovník. Střídali: Dančo, Čech, Riedel, Bláha.