Nejlepším týmem se nakonec stal Best off Varnsdorf, který ve finále udolal Větrolam Hostice 3:2. Třetí místo vybojovali Jackovi kluci, kteří porazili 4:2 Bílou Vdovu. „Nejlepší čtyři mužstva obdržela pěkné poháry a velmi bohaté dárkové koše. Vítěz k tomu ještě tradiční živé sele o váze 25 kg a putovní pohár,“ připomněl Libor Sklenář, jeden z organizátorů.

Vánoční klání opět ukázalo svou nevyzpytatelnost. „Několik favoritů, včetně obhájců Repre Šluknov se nedostalo do semifinále,“ pokračoval Sklenář. Nezapomnělo se ani na nejlepší jednotlivce. Nejlepším hráčem byl Jan Ruszó (Best off Varnsdorf), cenu pro nejlepšího brankáře si vychytal Dan Příhonský (Hostice). Čtyři góly stačily na nejlepšího střelce, trofej si odnesl Valdemar Honsů (Best off). Jaroslav Jirsák byl vyhlášen nejlepším rozhodčím, cenu fair play si odneslo mužstvo Pekelníci Dobruška.

„Pořadatelé nezapomněli v průběhu turnaje navštívit ani oba hroby zesnulých kamarádů a uctít jejich památku položením kytice,“ zdůraznil Sklenář.

Ačkoliv je vilémovský turnaj oblíbený a i tento rok se vydařil, organizátoři se rozhodli ho dále nepořádat. „Důvodů k tomu je více, ale ten hlavní, že mladí nemají zájem či čas pomoci těm „třem“ starým tahounům s organizací a vším co se okolo toho musí udělat, aby měl turnaj stejnou úroveň. A dělat něco napůl, na to nejsme ve Vilémově zvyklí,“ dodal Libor Sklenář.

Čtvrtfinále: Best off Varnsdorf – SC Stap Vilémov 2:1, Pekelníci Dobruška – Bílá Vdova Varnsdorf 1:4, Repre Šluknov – Jackovi kluci Varnsdorf 0:1, Garda Vilémov – Větrolam Hostice 1:1 (3:4 na PK).

Semifinále: Best off Varnsdorf – Bílá Vdova Varnsdorf 2:1, Jackovi kluci Varnsdorf – Větrolam Hostice 1:1 (7:8 na PK !)

O 3.místo: Bílá Vdova – Jackovi kluci 2:4

Finále: Best off Varnsdorf – Větrolam Hostice 3:2