Systém turnaje byl obdobný jako v Dubí. Hrálo se semifinále, pak následoval boj o bronz a vše vyvrcholilo finálovým kláním. Varnsdorf v prvním utkáním narazil na nováčka Fotbalové národní ligy, tým Loko Vltavín. Severočeši byli několik vteřin od postupu do finále, jenže v poslední minutě srovnal Škorvánek a šlo se na pokutové kopy.

V těch byl úspěšnějí Vltavín a postoupil tak do boje o celkové prvenství.

Varnsdorf – Vltavín 2:2 (1:1) na penalty 4:5.
Branky: 2. vlastní, 52. Kotiš (PK) – 15. Předota, 70. Škorvánek, rozhodující PK Podzimek.
Varnsdorf: Lukáč – Breite, Kotiš, Cana, Filip, Mach, Volf, Šraga, Zbrožek, Rudnytskyy, Mikinič. Náhradníci: Fendrich, Stehlík, Ramiréz, Tvaroha, Schubert.

V souboji o bronz Varnsdorf narazil na celek Bohemians Praha. Po celý zápas byl aktivnější Varnsdorf, velkou šanci zazdil Kouřil, Just neproměnil penaltu. A tak opět došlo na pokutové kopy. A Varnsdorf v nich zase neuspěl a nakonec skončil až na čtvrtém místě. Celý turnaj pak vyhrála Viktoria Žižkov.

Varnsdorf – Bohemians Praha 0:0 na penalty 4:5. Rozhodující PK Janda.
Varnsdorf: Fendrich – Stehlík, Kouřil, Tavroha, Ramires, Just, Jakobovský, Daníček, Kostorek, Breite – Synek. Náhradníci: Lukáč, Mach, Štraga, Schubert.

Trenér Varnsdorfu Zdenko Frťala si přes nepříznivé výsledky pochvaloval zlepšení herního projevu. „Oproti turnaji v Dubí je vidět, že už máme kompaktnější herní projev. Nejvíce nás ale zlobí koncovka. Máme ještě tři týdny, abychom to zlepšili," hodnotil varnsdorfský kormidelník vystoupení na turnaji v Tisu.

Kádr na novou druholigovou sezónu už získává konkrétnější obrysy. „Z devadesáti procent už mám v hlavě jasno, kdo v kádru zůstane. Ale ještě máme tři týdny do startu nového ročníku. V pondělí budeme hrát v Mladé Boleslavi, pro domácí to bude generálka. A pak nás už čeká pohárové utkání," dodal Frťala.