Útočník Vojtěch Hadaščok již v 7. minutě rozhodl o výhře Vlašimi ve Fortuna národní lize proti Varnsdorfu. Jenže to byla jeho poslední radost. Ve 26. minutě poslal sice podruhé míč do sítě Varnsdorfu, avšak z ofsajdu a při zakončení ho zválcoval vyběhnuvší brankář Porcal tak, že Hadaščok musel po půlhodině hry střídat.

Rytíři, kterým se ještě ve druhém poločase zranil Janda, nehráli dobře, měli v zápase menší počet střel (5:11) i rohových kopů (6:10), než Varnsdorf, ale brankář Nguyen míč za svá záda nepustil, proto před televizními kamerami brali tři body.

„Bylo to utrpěné vítězství. V útočné fázi se nám nedařilo herně, hráli jsme zbrkle, naštěstí jsme si v defenzivní části splnili, to co měli. S výsledkem jsme tak spokojení, ale s předvedenou hrou ne," podotkl po zápase trenér Vlašimi Petr Havlíček, který si šel v neděli zahrát v krajském přeboru za Poříčí nad Sázavou do Rakovníka.

V nastavení mohl vyrovnat Zbrožek, jeho pokus ale zastavila tyč. Samozřejmě hostující kouč Zdenko Frťala, žehral na osud. „Měli jsme devadesát procent hry pod kontrolou, ale chybí nám zakončovatel, který by ve vápně všechno zboural a dal gól," posteskl si trenér Varnsdorfu.

Vlašim - Varnsdorf 1:0 (1:0)

B: 7. Hadaščok. R: Adámková – Ratajová, Caletka. ŽK: Vyhnal - Daníček, Bláha, Zieris, Knejzlík.

Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Zieris, Lischka, Knejzlík – Bláha, Bílek, Durdević, Daníček (74. Richter), Končal (55. Rudnytskyy) – Dordič (62. Fotr).