Varnsdorf favoritovi vzdoroval, Rudnytskyy je překvapivě zpátky

Mladá Boleslav - Fotbalisté Varnsdorfu dlouho drželi s Mladou Boleslaví krok. Nakonec ale v dalším přípravném utkání prohráli 1:3. V sestavě se nečekaně objevil Pavlo Rudnytskyy, který se vrátil z Jihlavy.

15.7.2012

FOTBAL - ilustrační foto.Foto: DENÍK

Varnsdorf začala proti Mladé Boleslavi velmi aktivně a ve 12. minutě musel vytasit Miller parádní zákrok proti krásné střele Tvarohy. O sedm minutě pozdjěi poslal do vápna centr Volf a Tvaroha míč skluzem poslal do sítě - 0:1. Následně se hrál opravdu vyrovnaný fotbal bez větších šancí. Dvě minuty před poločasem daroval rozhodčí Kocourek domácím penaltu po čistém souboji Pimpary s Kuličem. Pokutový kop tak proměnil Nešpor - 1:1.

Po změně stran vyběhla na hřiště prakticky jiná domácí jedenáctka, která byla aktivnější. O vítězství Mladé Boleslavi rozhodly dvě slepené branky. Nejprve se v 77. minutě po centru Bořila trefil nůžkami Mareš, o dvě minuty později po dalším krásném míči od Bořila upravil hlavou skóre na 3:1 Magera. Vyhrál tedy favorit, ale Varnsdorf se rozhodně nemá za co stydět.

Celý poločas odehrál ve varnsdorfském dresu Pavlo Rudnytskyy, který už měl být domluven s Vysoučinou Jihlava. Ale je zpět. Podrobnosti přinesem po domácím přípravném zápase, který Varnsdorf sehraje v neděli 15. července od 16.00.

FK MLADÁ BOLESLAV - FK VARNSDORF 3:1 (1:1)

Branky: 43. Nešpor (pen.), 77. Mareš, 79. Magera - 18. Tvaroha. Rozhodčí: Kocourek - Filípek, Šecová. Diváků: 530

FK VARNSDORF: Porcal - Tvaroha (60. Mach), Zieris, Pimpara (66. Stehlík), Dobrovolný (71. Ježdík) - Cana (60. Jakobovský), Breite - Volf (64. Schubert), Hikspoors (46. Daníček), Rudnytskyy (46. Martan) - Vilkovský (46. Just).

15.7.2012 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ / SLEDUJEME ON-LINE
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Volby v Jiříkově na Šluknovsku

Výsledky voleb ve všech městech a obcích na Děčínsku

Varnsdorf – Až ve dvanáctém soutěžním utkání si mohli fotbalisté Varnsdorfu vychutnat vítězství. To jim v důležitém utkání proti Frýdku-Místku vystřelil už ve 4. minutě Fahrudin Durděvič.

Šluknov chce hezčí centrum. Přidá na opravy domů

Šluknov - Majitelé budov mohou o příspěvek žádat do poloviny prosince.

Opava nedala Válečníkům šanci

Opava - Třetí letošní porážku si připsali děčínští basketbalisté. Severočeši nestačili na opavského lídra a prohráli 71:87.

České Švýcarsko - Úpravy se dotkly také Mariiny vyhlídky a Rudolfova kamene.