V tom se střetly děčínské týmy ze špiček tabulky dvou soutěží, a to I. A a I. B třídy. O prestiž se postaral i fakt, že řada hráčů nastupujících za Březiny v minulosti oblékla dres právě Junioru Děčín.

Junior Děčín – Březiny 3:1 (1:1)

Papírovým favoritem byl před zápasem samozřejmě děčínský Junior, který hraje o soutěž výš a svou roli splnil. V první části to bylo ještě vcelku vyrovnané, a v podobném duchu se odvíjel zpočátku i druhý poločas. V poslední půlhodině ale Junior vstřelil dvě branky a rozhodl o své výhře. „Hráli jsme s kvalitním soupeřem a do šedesáté minuty jsme drželi krok. Pak jsme prostřídali sestavu a to se projevilo. Zápas ale splnil účel velmi kvalitní přípravy, kéž by bylo takových zápasů co nejvíce,“ poznamenal trenér poraženého celku Vladimír Puncman.

Jeho protějšek Pavel Horáček se netajil spokojeností: „Po zlepšeném výkonu ve druhé půli jsme zaslouženě vyhráli. Březiny také měly šance, ale my jsme jich měli přece jen víc. Bylo to dobré utkání s dobrým soupeřem. prověřili jsme si určité herní situace a také některé hráče. Celkově jsme dnes se zápasem, výkonem i výsledkem spokojen.“

Branky: 10. Horký, 58. Bárta, 77. Oršula – 42. Sobotka.. 50 diváků, řídil Jirsák.

Junior Děčín: Beneš – Horáček, Folprecht, Doksanský, Stach – Hloušek, Bárta, Veigend, Matějka – Horký, Filipec. Stř.: Kurty, Oršula, Pecha.

Březiny: Stejskal (Štalcer) – Šturm, Majerik, Saska, Brousil – Wirkner, Kořínek, Čapek, Wenzel – Svoboda, Culek. Stř.: Janda, Šikýř, Hrbek