Varnsdorf – Žižkov B 1:1 (1:0)

Domácí nastoupili opět s pěti novými hráči v základní sestavě, z nichž tři jsou ve věku dvaceti let. První půle mohla diváky uspokojit, ale po změně stran to byli hosté, kdo diktoval hru a varnsdorfští se jen sporadicky dostávali před soupeřovu bránu.

V úvodních patnácti minutách se nepřesně zastřelovali Křemen a Jiroušek. Varnsdorf byl nadále aktivnější a další gólové pokusy měli Grubhoffer a opět Jiroušek. Ve 29. minutě kopal Slovan dva rohové kopy. Po tom druhém v provedení Vrabce se ve vápně nejlépe orientoval Grubhoffer, který hlavou otevřel skóre zápasu. Ve 37. minutě přišla největší šance hostů v první půli. Z nenadálé akce se na malém vápně objevil nekrytý Demjan, který jen nastřelil proti němu zasahujícího Vaňáka.

Druhá půle domácím příznivcům mnoho dobrých fotbalových požitku ze strany Slovanu nepřinesla. Žižkov hrál převážně na půlce Varnsdorfu a ten se dostal k vážnější akci ve druhé části hry až po čtvrthodince. Nic z toho však nevytěžil. Aktivita hostů přinesla ovoce. V 72. minutě přišel faul domácích na pravé straně před vápnem, nepřímý kop rozehrál ke vzdálenější tyči Walter a tam se hlavou prosadil před patnácti minutami střídající Turek. Víc již k vidění z fotbalového kumštu nebylo a domácí mohli být za bod asi rádi.

Branky: 29. Grubhoffer – 72. Turek. ŽK 2:1. 1:0. 250 diváků. Rozhodčí Košan.

Varnsdorf: Vaňák – Čapek, Ginzel, Svojtka, Nesvatba – Laušman (62. Jakubovský), Vrabec, Jiroušek, Křemen (55. Jordák) – Formáček, Grubhoffer (78. Z.Macháček). Trenér Zbyněk Busta.