Šluknovský Plaston jel na břeh Máchova jezera, kde se utkal také s účastníkem I. A třídy ale Libereckého kraje TJ Doksy. Nováček z Březin se představil na půdě exdivizního Nového Boru, který v současné době hraje Krajský přebor Libereckého kraje.

Doksy – Šluknov

5:0 (2:0)

Utkání se původně mělo hrát o víkendu, jenže zasáhla vyšší moc, v tomto případě počasí a duel byl odložen. Nakonec se v Doksech hrálo v úterý odpoledne a tento termín se ukázal být pro šluknovský celek nevhodný, K zápasu odjel Plaston v kombinované sestavě a inkasoval pět branek, aniž by jedinou vsítil. „Výsledek pro nás vypadá hrůzostrašně, ale my měli také šance. Jenže jsme z nich nedokázali skórovat. Naopak domácím tam spadlo všechno do čeho kopli. Ale musím přiznat, že byli o něco lepším týmem než naše kombinovaná sestava,“ prohlásil po utkání trenér hostujícího Šluknova Milan Lom.

N. Bor – Březiny

3:2 (1:1)

Hosté nezachytili začátek zápasu a už ve čtvrté minutě prohrávali. To je ale probudilo a postupem času začali vyrovnávat hru. Naprosto skvěle se jim povedl přelom obou poločasů. Na 1:1 totiž vyrovnával v poslední minutě první půle Kořínek a hned v první minutě druhé části strhl vedení na stranu Březin Sobotka. Jenže jak nevyšel hostům začátek, tak jim nevyšel ani konec zápasu. Deset minut před koncem si totiž nechali dát vyrovnávací gól a v devadesáté minutě pak inkasovali dokonce i třetí branku, která znamenala porážku.

„Byla to dobrá příprava. Chybělo nám sice šest hráčů, ale zápas splnil svůj účel. Výborný výkon odevzdal na hřišti Čapek, velmi dobře hrál i Culek, kterého domácí bránili jen s velkou námahou,“ zhodnotil utkání trenér Březin V. Puncman.