Brozany – Řezuz Děčín

2:2 (1:1)

Po vzájemném rozkoukávání udeřili v utkání, ve kterém už o nic nešlo, jako první hosté. Po necelé dvacetiminutovce našel Krejčík přesným pasem za obranou domácích rozeběhnutého Dvořáka, který poté přeloboval vyběhnuvšího gólmana a Děčín vedl 1:0. Domácí ale do přestávky vyrovnali. „Centr brozanského hráče spadl Matouškovi na stehno od něj se odrazil na ruku a sudí nařídil přísnou penaltu,“ vysvětlil trenér Řezuz Vladimír Vašák. Ve druhé půli si hosté tradičně neodpustili špatný začátek a ve 48. minutě prohrávali. Konečnou remízu pak zařídil Žák po nezištné přihrávce od Dvořáka. „Byli jsme fotbalovější, hráli jsme kombinačně dobře a mě se zápas líbil. Domácí měli velmi nebezpečné standadky,“ dodal děčínský trenér Vašák.

Branky hostů: Dvořák, Žák. ŽK 2:2.

Řezuz Děčín: Chodura – Žák, Novák, Krejčík – Matoušek (60. Jirchář), Čonka (72. Stožický), Žáček, Stejskal – Runt – Dvořák, Demčenko.