Nyní se krátce poohlédneme za turnajem jako celkem. Z vítězství se nakonec radoval zástupce přeboru Ústeckého kraje Lovochemie Lovosice, který předváděl velmi sympatické výkony a o body ho obrali jen děčínští řezníci, kteří s ním v posledním utkání dokázali remizovat. „Jsme velmi spokojení, turnaj měl skvělou úroveň a celkové vítězství je pro nás velmi povzbuzující bonus,“ řekl trenér vítězů Antonín Marčaník.

Ze čtyř celků z děčínského regionu si nejlépe vedl tým pořádajícího oddílu, který bral nakonec stříbro za druhou příčku. „S turnajem jsem hodně spokojen, k čemuž přispěly i kvalitní soupeři, se kterými jsme sehráli dobré zápasy. Spokojen jsem i s celou dosavadní zimní přípravou,“ pronesl trenér Junioru Děčín Pavel Horáček.

Divizní fotbalisté Stap Tratecu Vilémov ještě nevědí na jakém místě skončí, neboť je v případě svého vítězství v dohrávce mohou přeskočit na třetí příčce děčínští řezníci, přesto jsou ve Vilémově s turnajem spokojeni. „ Turnaj byl velice dobře obsazen kvalitními mužstvy, která vesměs zkoušela nové hráče, takže někdy nešlo ani tak o výsledek, jako o to zapracovat nové tváře do mužstva. Organizace turnaje neměla chybu, vše klapalo tak jak to má být. Malinko bych chtěl kritizovat kvalitu rozhodčích, kteří v některých zápasech měli výkyvy. Nezbývá mi než pořadatelům poděkovat a přislíbit příští rok znovu naši účast, bude-li o nás zájem,“ zhodnotil turnaj vilémovský manažer Libor Sklenář.

Děčínští řezníci mají poslední zápas ještě před sebou a k jejich hodnocení se tak vrátíme až po něm. Nejhůře z celků z děčínského regionu dopadli fotbalisté Jílového, kteří bez zisku jediného bodu skončili poslední. „Kvalitní obsazení turnaje zajistilo dobrou přípravu všem zúčastněným celkům. Naše výkony ovlivnily netradiční sestavy. Ke každému utkání jsme totiž nastupovali s dost pozměněným kádrem,“ řekl trenér Jílového Josef Florián.