I přes velkou nepřízeň počasí se nakonec z původně přihlášených čtrnácti dostavilo deset týmů, z nichž jeden – DREAM LADIES TEAM, poprvé u nás na turnaji, byl dívčí. Všichni, kteří si přijeli zahrát, souhlasili s konáním turnaje navzdory tomu, že pršelo a místy lilo.

Hrálo se ve dvou skupinách po pěti týmech, na dvou hřištích systémem 5+1, dvakrát sedm minut a na toto vše dohlíželi a zápasy nakonec dobře řídili delegovaní rozhodčí – Budský Václav ml. a Dušík Ladislav.

Bylo možné vidět souboje nejen se soupeři, ale hlavně s počasím a s rozbahněným terénem.

Velký obdiv patřil dívčímu týmu, který měl u všech největší úspěch. Neúnavně běhaly a bojovaly do posledních minut. Poděkování si zaslouží všechny týmy, ale před výkonem DREAM LADIES TEAMU klobouk dolů.

Nejlepším střelcem 10. ročníku Memoriálu Josefa Kocka se stal František Skyva s deseti góly. Vítězem a se stalo mužstvo KÁDĚ 5000, které obhájilo loňské vítězství, když ve finále po výsledku 1:1 porazilo mužstvo Pajďáků na penalty 6:5. Třetí místo obsadil tým Ráj poutníků, který zdolal tým Spodek ČFL 5:1.

Děkujeme i našim věrným divákům, kteří se přišli podívat a podpořit týmy v boji s počasím. Doufejme, že příští rok bude počasí o hodně lepší než poslední dva ročníky Memoriálu Josefa Kocka, aby bylo možné důstojněji uctít památku výborného hráče a ještě lepšího kamaráda Pepy Kocka.