Březinský tým totiž přezimuje na vedoucí příčce I. B třídy a za soupeře mu byly na turnaji týmy sice ze stejné soutěže, ale z opačného pólu tabulky a také celek z okresního přeboru a Krajského přeboru dorostenců. Papírový favorit sice nezačal dobře, ale v závěru už dominoval a své celkové prvenství pak jistil nedělní výhrou nad svým největším pronásledovatelem Unionem Děčín. „Samozřejmě, že jsem spokojen s faktem, že jsme turnaj vyhráli. Některé zápasy jsme ale neodehráli dobře. Jinak turnaj splnil očekávání i účel kvalitní přípravy,“ řekl trenér Březin Vladimír Puncman.

Březiny – Union Děčín 3:1 (1:1)

„Bynov hrál dobře, což jsme mu trochu umožnili naším špatným výkonem. Výhra se nerodila snadno, ale nakonec jsme zápas zvládli,“ řekl trenér vítězného týmu Vladimír Puncman. Branky: Janda 2, Culek – Hloušek.

Benešov – Jun. Dc dor. 2:2 (0:1)

Mladíci pořádajícího Junioru hráli potřetí na turnaji nerozhodně. Benešovu stačil zisk jednoho bodu k posunu na konečné druhé místo. Branky: R. Horvát, Vinter – Kilian 2.

Heřmanov – Č. Kamenice 1:4 (1:1)

„V závěru došly naší nekompletní sestavě síly a soupeř toho dokonale využil,“ poznamenal trenér Heřmanova Saša Lollok. Jeho protějšek Josef Rákosník dodal: „Dokázali jsme proměnit své šance a zaslouženě jsme vyhráli.“ Branky: Znamínko – Jak. Šimek 2, Jírava, P. Vaněk.