Ze zmiňované silné čtyřky se v domácím prostředí ve druhých kolech nového ročníku představí hned tři týmy.

Znovu to bude Stap Tratec Vilémov, který v prvním kole divizní skupiny B doma remizoval se silnou Admirou Praha 1:1. Nyní bude doma hostit tým Spartaku Chodov, jenž v prvním kole dostal na svém domácím hřišti nakládačky, když prohrál s Chomutovem 1:5.

Poprvé bude hrát v novém ročníku před vlastním publikem Řezuz Děčín, který přivítá tým Rakovníku. Děčín v premiéře neuspěl na litvínovském hřišti, kde prohrál 3:2. Rakovník na svém hřišti podlehl týmu Jirny 0:2.

Jiskra Modrá vstoupila do přeboru Ústeckého kraje výborným výsledkem, když vyhrála na Střekově 2:1. Ve druhém kole přivítá nováčka soutěže Horní Jiřetín, je jen škoda, že Modrá a Řezuz Děčín mají stejný hrací termín. Fotbalový příznivec z Děčína a blízkého okolí se tak musí rozmyslet na který fotbal zavítá.

Skvělé vykročení do nové sezony třetí nejvyšší soutěže (domácí vysoká výhra nad béčkem Viktorie Žižkov 4:0) pojedou potvrdit fotbalisté Slovanu Varnsdorf do hlavního města, kde se v neděli dopoledne střetnou s Vyšehradem.

V soutěži starých gard se v prvním kole nového ročníku odehrají dva zápasy v pátek a úvodní dějství se dohraje čtyřmi pondělními duely.

Pátek 14. srpna

Staré gardy – 17.30: FK Malšovice – SK Březiny (Hrubý). FK Jílové – FK Ludvíkovice (Jirsák).

Sobota 15. srpna

Divize: Stap Tratec Vilémov – Chodov (17.00 – Vnuk).

Neděle 16. srpna

ČFL: Vyšehrad – Slovan Varnsdorf (10.15 – Košan).

Divize: Řezuz Děčín – Rakovník (17.00 – Langer).

Krajský přebor: Jiskra Modrá – Horní Jiřetín (17.00 – Klupák).

Pondělí 17. srpna

Staré gardy – 17.30: TJ Heřmanov – JVŠ Děčín (Dostál), Benešov – Těchlovice (Jirsák), Prysk – Garda Rafani Děčín (Hrubý), FK Šluknov – SK Markvartice (Pöschko).