Nejlepší tipérkou 13. kola se stala Jaroslava Stříbrná. Ta vybojovala 9 bodů, o jejím úspěchu rozhodla nejlepší Supertrefa.  Na Jaroslavu Stříbrnou tak čeká dárkové balení piv, které do naší soutěže věnoval varnsdorfský pivovar Kocour. Cenu si může vyzvednout v redakci Děčínského deníku (Husovo náměstí) od středy 19. listopadu.

Celkovým vítězem se stal Miroslav Dostál ze Šluknova. Druhá skončila Jaroslava Stříbrná 
z Děčína a třetí byl Václav Mysliveček st. z Benešova nad Ploučnicí. Všechny tři nejlepší tipéry bude sportovní redakce kvůli převzetí cen včas kontaktovat.

1. místo
DC0003    Miroslav Dostál, Šluknov    3    92
CENY: Autovakuovací dóza od firmy Ergo Elektra s.r.o. Rumburk, volný vstup pro dvě osoby na obří houpačku do Adrenalin parku Jedlová, volný vstup pro 2 osoby do Aquaparku Děčín, volný vstup pro 2 osoby do Fotbal Parku Dymník, Velká čajová kolekce Valdemar Grešík, poukázka na útratu 300 Kč do Hotelu a restaurace Kocanda v Děčíně, pánské tričko od pivovaru Kocour, sportovní bunda od Fotbalové akademie Petra Voříška Děčín.

2. místo
DC0041    Jaroslava Stříbrná, Děčín    9    89
CENY: Pobyt na 2 noci pro 2 osoby do Hotelu Formule Děčín – Nebočady, volný vstup pro dvě osoby na obří houpačku do Adrenalin parku Jedlová, volný vstup pro 2 osoby do Aquaparku Děčín, volný vstup pro 2 osoby do Fotbal Parku Dymník, Velká čajová kolekce Valdemar Grešík, poukázka na útratu 300 Kč do Hotelu a restaurace Kocanda v Děčíně, pánské tričko od pivovaru Kocour, sportovní bunda od Fotbalové akademie Petra Voříška Děčín.

3. místo
DC0031    V. Mysliveček st., Benešov     3    89
CENY: Hodnotná cena od firmy Bartys Cyklosport, volný vstup pro dvě osoby na obří houpačku do Adrenalin parku Jedlová, volný vstup pro 2 osoby do Aquaparku Děčín, volný vstup pro 2 osoby do Fotbal Parku Dymník, Velká čajová kolekce Valdemar Grešík, poukázka na útratu 300 Kč do Hotelu a restaurace Kocanda v Děčíně, pánské tričko od pivovaru Kocour, fotbalový míč od Fotbalové akademie Petra Voříška Děčín, fanouškové předměty FK Varnsdorf.

4. – 7. místo
DC0011    Václav Hájek, Děčín        6    83
DC0017    Vítek Žák, Děčín            6    83
DC0035    Jaroslav Premoli, Děčín    3    83
DC0018    Jaroslav Žák, Děčín        3    83

8. místo
DC0034    Pavel Premoli, Děčín        9    77

9. – 10. místo
DC0050    Antonín Horák, Děčín        6    74
DC0038    Johana Hrochová, Ústí n. L.    0    74

11. místo
DC0053    Pavel Stříbrný, Šluknov    9    73

12. místo
DC0027    Čestmír Štěpán, Děčín        0    72

13. – 17. místo
DC0036    Pavla Pavelková, Ústí n. L.    9    71
DC0037    Ludvík Pavelka, Ústí n. L.    6    71
DC0033    Václav Rohlík, Ústí n. L.    6    71
DC0046    Jiří Jerie, Děčín            3    71
DC0021    Miroslav Kirschner, Děčín    0    71

18. místo
DC0052    Marcel Košvanec, Děčín    0    70

19. místo
DC0005    Tomáš Uchytil, Šluknov    0    69

20. – 23. místo
DC0042    Josef Marek, Děčín        9    68
DC0006    Ladislav Čurgali, Šluknov    6    68
DC0043    Kamil Podolský, Děčín        6    68
DC0014    Pavel Málek, Děčín        0    68

24. – 25. místo
DC0028    Josef Štovíček, Děčín        3    65
DC0030    V. Mysliveček, Benešov n. Pl.    0    65

26. místo
DC0019    Libor Sklenář, Vilémov        3    60

27. místo
DC0026    Karel Procházka, Ústí n. L.    3    59

28. místo
DC0016    Zdeněk Pochman, Děčín    0    57

29. – 32. místo
DC0040    Josef Marek st., Děčín        9    56
DC0049    Martin Heřman, Děčín        6    56
DC0048    Jan Ruml, Děčín            6    56
DC0009    Karel Šnajdr, Chřibská        0    56

33. – 34. místo
DC0013    Věra Svobodová, Děčín    3    53
DC0032    Martin Svačil, Ústí n. L.    0    53

35. – 37. místo
DC0008    Ludvík Třešňák, Vilémov    3    50
DC0022    Marie Kovářová, Děčín    0    50
DC0004    Aleš Ondráček, Varnsdorf    0    50

38. – 39. místo
DC0007    Jitka Třešňáková, Vilémov    6    47
DC0024    Jiří Pochman, Děčín        0    47

40. – 42. místo
DC0015    Jan Macháček, St. Křečany    3    44
DC0025    Eduard Schmid, Děčín        0    44
DC0045    Jaroslav Ševčík, Děčín        0    44

43. místo
DC0010    Jaroslav Adolf, Vilémov    0    43

44. místo
DC0012    Josef Žák, Děčín            3    41

45. místo
DC0023    Miroslav Zedník, Děčín    0    38

46. místo
DC0001    Petr Janda, Šluknov        0    36

47. místo
DC0039    Jan Böhm, Rumburk        0    34

48. místo
DC0029    Vladimír Štětka, Děčín        6    33

49. místo
DC0047    Marie Horáková, Děčín    0    30

50. místo
DC0020    Václav Havlíček, Jílové    3    29

51. místo
DC0002    Pavel Horák, Šluknov        0    27

52. místo
DC0051    Vladislav Hanzl, Děčín        3    26

53. místo
DC0044    Maryška Ježková, Děčín    6    20

DĚKUJEME VŠEM SPONZORŮM TIP LIGY: Hotel Formule Nebočady, Valdemar Grešík - Natura, Bartys Cyklo sport, Ergo Elektra Rumburk, pivovar Rohozec, pivovar Kocour, FK Varnsdorf, Fotbalová akademie Petra Voříška Děčín, Hotel a Restaurace Kocanda Děčín, Adrenalin park Jedlová, Aquapark Děčín, Fotbal park Dymník.