V něm vyhrál Pavel Stříbrný, který získal 14 bodů a o jeho výhře rozhodla nejlepší Supertrefa. Pavel Stříbrný vyhrává dárkové balení piv, které věnoval pivovar Rohozec, svou výhru si může vyzvednout v redakci Děčínského deníku od středy 18. června.

Celkovým vítězem se stal Jaroslav Premoli z Děčína, druhý skončil Václav Mysliveček z Benešova nad Ploučnicí a třetí Jaroslava Stříbrná z Děčína.

Pro nejlepší tři tipéry celkového pořadí máme připraveny velmi zajímavé ceny. Všechny tři výherce budeme příští týden kontaktovat

1. místo
DC0021    Jaroslav Premoli, Děčín    8    91
CENY: Sud piva od pivovaru Kapitán, poukaz na volný vstup do Aqua parku Děčín, volný vstup na obří houpačku pro 2 osoby do Adrenalin Parku Jedlová, cyklistická helma od Bartys Cyklosport Rumburk, šek v hodnotě 300 Kč na útratu v Hotelu a restauraci Kocanda, permanentka na domácí utkání FK Junior Děčín v sezóně 2014/15, 2x dárkové balení piva Rohozec.

2. místo
DC0024    Václav Mysliveček, Benešov 11    88
CENY: Sportovní bunda Adidas, poukaz na volný vstup do Aqua parku Děčín, volný vstup na obří houpačku pro 2 osoby do Adrenalin Parku Jedlová, Sporttester od Bartys Cyklosport Rumburk, šek v hodnotě 300 Kč na útratu v Hotelu a restauraci Kocanda, permanentku na domácí utkání FK Junior Děčín v sezóně 2014/15, 2x dárkové balení piva Rohozec.

3. místo
DC0028    Jaroslava Stříbrná, Děčín    11    85
CENY: Sportovní bunda Adidas, poukaz na volný vstup do Aqua parku Děčín, volný vstup na obří houpačku pro 2 osoby do Adrenalin Parku Jedlová, fanouškovské předměty FK Varnsdorf, šek
v hodnotě 300 Kč na útratu v Hotelu a restauraci Kocanda, permanentku na domácí utkání FK Junior Děčín v sezóně 2014/15, 2x dárkové balení piva Rohozec.

4. místo
DC0017    Jaroslav Žák, Děčín        11    82

5. místo
DC0034    Marie Kovářová, Děčín    14    79

6. – 7. místo
DC0030    Josef Marek ml., Děčín        11    73
DC0020    Pavel Premoli, Děčín        8    73

8. – 10. místo
DC0012    Václav Hájek, Děčín        11    70
DC0022    Jiří Jerie, Děčín            11    70
DC0008    Vladimír Štětka, Děčín        5    70

11. místo
DC0029    V. Mysliveček II, Benešov     14    69

12. místo
DC0023    Johana Hrochová, Ústí n. L.    0    65

13. – 18. místo
DC0035    Miroslav Zedník, Děčín    14    64
DC0015    Pavel Málek, Děčín        11    64
DC0026    Eduard Schmid, Děčín        8    64
DC0014    Karel Procházka, Ústí n. L.    5    64
DC0032    Jaroslav Ševčík, Děčín        5    64
DC0007    Karel Šnajdr, Chřibská        2    64

TIP LIGA - sponzoři.

19. místo
DC0043    Vítek Žák, Děčín            11    60

20. místo
DC0040    Jan Ruml, Děčín            8    59

21. místo
DC0036    Jiří Pochman, Děčín        8    58

22. – 26. místo
DC0004    Ladislav Čurgali, Šluknov    11    55
DC0031    Josef Marek st., Děčín        8    55
DC0013    Ludvík Pavelka, Ústí n. L.    8    55
DC0038    Antonín Horák, Děčín        5    55
DC0016    Josef Žák, Děčín            5    55

27. místo
DC0003    Pavel Horák, Šluknov        5    50

28. místo
DC0001    Pavel Stříbrný, Šluknov    14    48

29. místo
DC0041    Miroslav Kirschner, Děčín    8    47

30. – 31. místo
DC0002    Miroslav Dostál, Šluknov    8    46
DC0011    Pavla Pavelková, Ústí n. L.    5    46

32. místo
DC0039    Zdeněk Pochman, Děčín    5    44

33. – 34. místo
DC0037    Marie Horáková, Děčín     5    43
DC0009    Jitka Třešňáková, Vilémov    5    43

35. místo
DC0042    Václav Mandík, Děčín        11    41

36. – 37. místo
DC0010    Ludvík Třešňák, Vilémov    11    37
DC0027    Věra Svobodová, Děčín    8    37

38. místo
DC0025    Čestmír Štěpán, Děčín        0    35

39. místo
DC0033    Milan Baco, Děčín        11    31

40. místo
DC0018    Jan Böhm, Rumburk        0    23

41. místo
DC0005    Ant. Holešovský, Šluknov    0    19

42. místo
DC0019    Václav Matějka, Ústí n. L.    -1    16

43. místo
DC0006    Petr Janda, Krásná Lípa    0    0