Ten získal 11 bodů, stejně jako Vladimír Boháč. Grund měl ale přesnější supertrefu.
Vítěz tak získává originální balení piva Rohozec a malé balení bylinkového vína od společnosti Kitl a jedno vydání časopisu Basket, který věnoval BK Děčín.
Vše si může vyzvednout mimořádně až od pondělí 17. září v redakci Děčínského deníku – Husovo náměstí 36/9, 405 02, tel.: 724 482 826.

1. – 3. místo
DC0026    Vladimír Boháč, Horní Habartice            11    24
DC0027    Václav Mysliveček, Benešov nad Ploučnicí    8    24
DC0033    Josef Čurda, Děčín                    2    24

4. místo
DC0001    Jiří Grund, Děčín                        11    21

5. – 11. místo
DC0048    Miroslav Kirschner, Děčín                5    12
DC0032    Zdeněk Pochman st., Děčín                5    12
DC0011    Bohuslav Matys, Děčín                 2    12
DC0039    Jiří Pochman, Děčín                    2    12
DC0038    Zdeněk Pochman ml., Děčín                2    12
DC0006    Jaroslav Ševčík, Děčín                    2    12
DC0002    Aleš Ondráček, Varnsdorf                  -1    12

12. místo
DC0054    Jana Marková, Děčín                    2    10

13. – 18. místo
DC0025    Jiří Mikoláš, Dolní Habartice                5    9
DC0034    Antonín Horák, Děčín                    2    9
DC0040    Ondřej Klíč, Ústí nad Labem                2    9
DC0028    Martin Vyskočil, JIříkov                   2    9
DC0023    Jan Ruml, Děčín                        -1    9
DC0037    Miroslav Zedník, Děčín                -4    9

19. – 20. místo
DC0052    Josef Marek II, Děčín 6                -1    7
DC0049    Vladimír Štětka, Děčín                    -1    7

21. – 28. místo
DC0009    Pavel Málek, Děčín                    2    6
DC0029    Jaroslav Premoli, Děčín                2    6
DC0019    Jitka Třešňáková, Vilémov                2    6
DC0003    Ladislav Čurgali, Šluknov                -1    6
DC0031    Miloslav Dragoun, Boletice nad Labem        -1    6
DC0030    Hana Dragounová, Boletice nad Labem        -1    6
DC0043    Josef Marek ml., Děčín                    -1    6
DC0046    Jiří Stehlík, Varnsdorf                    -4    6

29. místo
DC0008    Ladislav Šébl, Rumburk                0    5

30. místo
DC0050    Matěj Kotiš, Varnsdorf                2    4

31. – 40. místo
DC0044    Josef Marek I, Děčín                    2    3
DC0010    Pavlo Rudnytskyy, Vilémov                2    3
DC0007    Karel Šnajdr, Děčín                    2    3
DC0012    Jan Böhm, Rumburk                    -1    3
DC0004    Miroslav Dostál, Šluknov                -1    3
DC0047    Přemysl Kovář, Liberec                -1    3
DC0036    Marie Kovářová, Děčín                -1    3
DC0016    Dieter Kretschmer, Rumburk            -1    3
DC0005    Lukáš Šikýř, Děčín                    -1    3
DC0017    Pavel Stříbrný, Šluknov                -4    3

41. – 47. místo
DC0014    Ludvík Třešňák, Vilémov                2    0
DC0035    Marie Horáková, Děčín                -1    0
DC0013    Johana Hrochová, Ústí nad Labem            -1    0
DC0020    Jiří Jerie, Děčín                        -1    0
DC0045    Roman Strejček, Dobkovice                -1    0
DC0024    Václav Hájek, Děčín                    -4    0
DC0041    Jan Merunka, Děčín                    -4    0

48. – 49. místo
DC0015    Kamila Radiměřská, Rumburk            2    -3
DC0021    Karel Procházka, Ústí nad Labem            -4    -3

50. místo
DC0051    Jan Macháček, Staré Křečany            -1    -5

51. – 52. místo
DC0042    Kamil Podolský, Děčín                    -4    -6
DC0018    Věra Stříbrná, Šluknov                -4    -6

53. místo
DC0022    Milan Baco, Děčín                    -1    -9

54. místo
DC0053    Jakub Grund, Děčín                    -10    -11