V něm se z vítězství radovala žena, jmenovitě Soňa Málková z Děčína, která jako jediná vybojovala 11 bodů.   Na čele zůstal jediný hráč Jaroslav Premoli, který má na svém kontě zatím 30 bodů.
Soňa Málková  vyhrává dárek od firmy Select,  volný vstup na Flowin do Cardiofitness a poukázku v hodnotě 200 Kč do OZZY baru.
Všechny ceny si může vyzvednout od středy 11. dubna  v redakci Děčínského deníku (Husovo náměstí 36/9, 405 02 Děčín).

1. místo
DC0005    Jaroslav Premoli, Děčín    5    30

2.  – 6. místo
DC0024    Soňa Málková, Děčín        11    27
DC0027    Josef Marek, Děčín        8    27
DC0023    Antonín Horák, Děčín        2    27
DC0006    Jiří Jerie, Děčín            2    27
DC0035    Bohuslav Matys, Děčín     2    27

7.  – 14. místo
DC0026    Marie Fiedlerová, Děčín    8    24
DC0022    Marie Horáková, Děčín    8    24
DC0028    Karel Procházka, Ústí n. L.    8    24
DC0017    Miroslav Zedník, Děčín    8    24
DC0033    Václav Hájek, Děčín        5    24
DC0019    Zdeněk Pochman ml., Děčín    5    24
DC0008    Ladislav Čurgali, Šluknov    2    24
DC0007    František Zlesák ml., Děčín    2    24

15. –  18. místo
DC0016    Marie Kovářová, Děčín    2    21
DC0031    Josef Málek, Děčín        2    21
DC0020    Jiří Pochman, Děčín        2    21
DC0010    Miroslav Dostál, Šluknov    -1    21

19. místo
DC0039    Pavel Stříbrný, Šluknov    5    19

20.  – 22. místo
DC0029    Jaroslav Ševčík, Děčín        -1    18
DC0015    Martin Truskavec, Jílové    -1    18
DC0012    Petr Vítek, Mikulášovice    -1    18

23. místo
DC0037    Jan Ruml, Děčín            2    16

24.  – 28. místo
DC0025    Alois Fiedler, Děčín        2    15
DC0018    Zdeněk Pochman st., Děčín    2    15
DC0013    Ludvík Třešňák, Vilémov    2    15
DC0021    Karel Šnajdr, Děčín        -1    15
DC0004    František Zlesák, Děčín    -4    15

29.  – 32. místo
DC0001    Matěj Kotiš, Varnsdorf    5    12
DC0030    Pavel Málek, Děčín        2    12
DC0032    Jan Merunka, Děčín        -4    12
DC0011    Jitka Třešňáková, Vilémov    -4    12

33.  – 34. místo
DC0009    Aleš Ondráček, Varnsdorf    5    10
DC0038    Věra Stříbrná, Šluknov    -1    10

35. – 36. místo
DC0002    Jan Böhm, Rumburk        2    9
DC0003    Jiří Stehlík, Varnsdorf        2    9

37. místo
DC0014    Milan Baco, Boletice        2    6

38.  – 39. místo
DC0034    Pavlo Rudnytskyy, Vilémov    0    4
DC0036    Martin Truskavec ml., Děčín    -4    4