Průběžné vedení, kolo  před koncem, nadále drží Vladimír Boháč 
z Horních Habartic, který na své dva pronásledovatele má excelentní náskok dvanácti bodů. Vítězka tak získává balení piva Rohozec a malé balení bylinkového vína od společnosti Kitl.  Vše si může vyzvednout  od středy 14. listopadu  v redakci Deníku (Husovo náměstí 36/9, 405 02 Děčín, 724 482 826).

1. místo
DC0026    Vladimír Boháč, Horní Habartice              1    92

2. – 3. místo
DC0038    Zdeněk Pochman ml., Děčín                  1    80
DC0027    Václav Mysliveček, Benešov nad Ploučnicí    -2    80

4. místo
DC0033    Josef Čurda, Děčín                    -5    74

5. místo
DC0054    Jana Marková, Děčín                    -2    72

6. – 7. místo
DC0013    Johana Hrochová, Ústí nad Labem            10    71
DC0034    Antonín Horák, Děčín                    1    71

8. – 9. místo
DC0023    Jan Ruml, Děčín                        4    68
DC0029    Jaroslav Premoli, Děčín                -5    68

10. – 11. místo
DC0007    Karel Šnajdr, Děčín                    1    65
DC0039    Jiří Pochman, Děčín                    -5    65

12. – 14. místo
DC0001    Jiří Grund, Děčín                        1    62
DC0011    Bohuslav Matys, Děčín                 1    62
DC0025    Jiří Mikoláš, Dolní Habartice                -2    62

15. místo
DC0006    Jaroslav Ševčík, Děčín                    1    60
16. – 17. místo
DC0030    Hana Dragounová, Boletice nad Labem        4    59
DC0031    Miloslav Dragoun, Boletice nad Labem        1    59

18. – 19. místo
DC0021    Karel Procházka, Ústí nad Labem            7    56
DC0005    Lukáš Šikýř, Děčín                    -2    56

20. – 21. místo
DC0009    Pavel Málek, Děčín                    1    53
DC0037    Miroslav Zedník, Děčín                 1    53

22. místo
DC0040    Ondřej Klíč, Ústí nad Labem                –2    51

23. – 25. místo
DC0020    Jiří Jerie, Děčín                        4    50
DC0024    Václav Hájek, Děčín                    1    50
DC0046    Jiří Stehlík, Varnsdorf                    -2    50

26. – 30. místo
DC0016    Dieter Kretschmer, Rumburk            -2    47
DC0045    Roman Strejček, Dobkovice                -2    47
DC0003    Ladislav Čurgali, Šluknov                -5    47
DC0036    Marie Kovářová, Děčín                -5    47
DC0015    Kamila Radiměřská, Rumburk            -5    47

31. – 32. místo
DC0044    Josef Marek I, Děčín                    -5    44
DC0041    Jan Merunka, Děčín                    -5    44

33. místo
DC0049    Vladimír Štětka, Děčín                    0    42

34. – 37. místo
DC0017    Pavel Stříbrný, Šluknov                1    41
DC0028    Martin Vyskočil, Jiříkov                1    41
DC0032    Zdeněk Pochman st., Děčín                -2    41
DC0048    Miroslav Kirschner, Děčín                -5    41

38. místo
DC0052    Josef Marek II, Děčín 6                -2    33
39. místo
DC0014    Ludvík Třešňák, Vilémov                -2    32

40. místo
DC0053    Jakub Grund, Děčín                    -2    30

41. – 43. místo
DC0004    Miroslav Dostál, Šluknov                  1    29
DC0012    Jan Böhm, Rumburk                    -2    29
DC0047    Přemysl Kovář, Liberec                -5    29

44. místo
DC0050    Matěj Kotiš, Varnsdorf                -2    27

45. – 47. místo
DC0043    Josef Marek ml., Děčín                    0    26
DC0002    Aleš Ondráček, Varnsdorf                -2    26
DC0019    Jitka Třešňáková, Vilémov                -2    26

48. místo
DC0010    Pavlo Rudnytskyy, Vilémov                -2    19

49. místo
DC0051    Jan Macháček, Staré Křečany            0    16

50. místo
DC0042    Kamil Podolský, Děčín                    -2    15

51. místo
DC0018    Věra Stříbrná, Šluknov                7    14

52. místo
DC0022    Milan Baco, Děčín                    -8    6

53. – 55. místo
DC0008    Ladislav Šébl, Rumburk                0    5
DC0035    Marie Horáková, Děčín                -8    5