V něm se tipujícím vedlo o něco lépe, než v minulém kole. Nejlepším hráčem druhého kola byl Josef Čurda z Děčína. Ten získal 14 bodů a osamostatnil se na čele soutěže. Druhý je Václav Mysliveček a třetí je další trio hráčů.
Josef Čurda z Děčína tak získává pětilitrový soudek piva Svijany a placatku bylinkového vína od společnosti Kitl.
Vítěz Josef Čurda si může ceny vyzvednout od středy 5. září  v redakci Děčínského deníku (Husovo náměstí 36/9, 405 02).

1. místo
DC0033    Josef Čurda, Děčín                    14    22

2. místo
DC0027    Václav Mysliveček, Benešov nad Ploučnicí    11    16

3.- 5. místo
DC0026    Vladimír Boháč, Horní Habartice            11    13
DC0002    Aleš Ondráček, Varnsdorf                8    13
DC0037    Miroslav Zedník, Děčín                 8    13

6.- 12. místo
DC0011    Bohuslav Matys, Děčín                 8    10
DC0039    Jiří Pochman, Děčín                    8    10
DC0038    Zdeněk Pochman ml., Děčín                8    10
DC0023    Jan Ruml, Děčín                        8    10
DC0001    Jiří Grund, Děčín                        5    10
DC0046    Jiří Stehlík, Varnsdorf                    5    10
DC0006    Jaroslav Ševčík, Děčín                    5    10

13.- 15. místo
DC0052    Josef Marek II, Děčín 6                8    8
DC0054    Jana Marková, Děčín                    8    8
DC0049    Vladimír Štětka, Děčín                    8    8

16.- 25. místo
DC0043    Josef Marek ml., Děčín                    5    7
DC0017    Pavel Stříbrný, Šluknov                5    7
DC0003    Ladislav Čurgali, Šluknov                2    7
DC0031    Miloslav Dragoun, Boletice nad Labem        2    7
DC0030    Hana Dragounová, Boletice nad Labem        2    7
DC0034    Antonín Horák, Děčín                    2    7
DC0048    Miroslav Kirschner, Děčín                2    7
DC0040    Ondřej Klíč, Ústí nad Labem                -1    7
DC0032    Zdeněk Pochman st., Děčín                -1    7
DC0028    Martin Vyskočil, JIříkov                -1    7

26. místo
DC0008    Ladislav Šébl, Rumburk                0    5

27.- 38. místo
DC0024    Václav Hájek, Děčín                    5    4
DC0041    Jan Merunka, Děčín                    5    4
DC0025    Jiří Mikoláš, Dolní Habartice                5    4
DC0019    Jitka Třešňáková, Vilémov                5    4
DC0012    Jan Böhm, Rumburk                    2    4
DC0004    Miroslav Dostál, Šluknov                2    4
DC0047    Přemysl Kovář, Liberec                2    4
DC0036    Marie Kovářová, Děčín                 2     4
DC0016    Dieter Kretschmer, Rumburk            2    4
DC0009    Pavel Málek, Děčín                    2    4
DC0029    Jaroslav Premoli, Děčín                2    4
DC0005    Lukáš Šikýř, Děčín                    2    4

39. místo
DC0050    Matěj Kotiš, Varnsdorf                2    2

40. – 47. místo
DC0044    Josef Marek I, Děčín                    8    1
DC0013    Johana Hrochová, Ústí nad Labem            5    1
DC0035    Marie Horáková, Děčín                2    1
DC0020    Jiří Jerie, Děčín                        2    1
DC0021    Karel Procházka, Ústí nad Labem            2    1
DC0045    Roman Strejček, Dobkovice                -1    1
DC0007    Karel Šnajdr, Děčín                    -1    1
DC0010    Pavlo Rudnytskyy, Vilémov                -7    1

48. místo
DC0053    Jakub Grund, Děčín                    -1    -1

49. – 51. místo
DC0018    Věra Stříbrná, Šluknov                  5    -2
DC0042    Kamil Podolský, Děčín                    -1    -2
DC0014    Ludvík Třešňák, Vilémov                -4    -2

52. místo
DC0051    Jan Macháček, Staré Křečany            -4    -4

53. místo
DC0015    Kamila Radiměřská, Rumburk            -4    -5

54. místo
DC0022    Milan Baco, Děčín                    -4    -8