Jasně ho vyhrál Ladislav Čurgaliu ze Šluknova.  Vítěz tak získává balení piva Rohozec  a malé balení bylinkového vína od společnosti Kitl.  Vše si vyzvedne  od středy 3. října  v redakci Deníku (Husovo náměstí 36/9, 405 02 Děčín, 724 482 826).

1. místo
DC0026    Vladimír Boháč, Horní Habartice            2    65

2. místo
DC0027    Václav Mysliveček, Benešov nad Ploučnicí    2    59

3.- 4. místo
DC0038    Zdeněk Pochman ml., Děčín                5    53
DC0033    Josef Čurda, Děčín                    2    53

5.- 6. místo
DC0001    Jiří Grund, Děčín                        5    47
DC0029    Jaroslav Premoli, Děčín                2    47

7.- 8. místo
DC0054    Jana Marková, Děčín                    5    45
DC0006    Jaroslav Ševčík, Děčín                    2    45

9.- 10. místo
DC0034    Antonín Horák, Děčín                    5    44
DC0039    Jiří Pochman, Děčín                    2    44

11. – 15. místo
DC0003    Ladislav Čurgali, Šluknov                14    41
DC0023    Jan Ruml, Děčín                        8    41
DC0025    Jiří Mikoláš, Dolní Habartice                2    41
DC0007    Karel Šnajdr, Děčín                    2    41
DC0005    Lukáš Šikýř, Děčín                    -1    41

16. – 17. místo
DC0030    Hana Dragounová, Boletice nad Labem        5    38
DC0036    Marie Kovářová, Děčín                 2    38

18. – 21. místo
DC0031    Miloslav Dragoun, Boletice nad Labem        8    35
DC0016    Dieter Kretschmer, Rumburk            5    35
DC0011    Bohuslav Matys, Děčín                 5    35
DC0021    Karel Procházka, Ústí nad Labem            5    35

22. – 27. místo
DC0009    Pavel Málek, Děčín                    2    32
DC0044    Josef Marek I, Děčín                    2    32
DC0032    Zdeněk Pochman st., Děčín                2    32
DC0046    Jiří Stehlík, Varnsdorf                    2    32
DC0017    Pavel Stříbrný, Šluknov                -1    32
DC0037    Miroslav Zedník, Děčín                -1    32

28. místo
DC0040    Ondřej Klíč, Ústí nad Labem                0    30

29. – 33. místo
DC0045    Roman Strejček, Dobkovice                8    29
DC0024    Václav Hájek, Děčín                    2    29
DC0020    Jiří Jerie, Děčín                        2    29
DC0041    Jan Merunka, Děčín                    2    29
DC0015    Kamila Radiměřská, Rumburk            -1    29

34. – 38. místo
DC0043    Josef Marek ml., Děčín                    5    26
DC0013    Johana Hrochová, Ústí nad Labem            -1    26
DC0048    Miroslav Kirschner, Děčín                -1    26
DC0028    Martin Vyskočil, JIříkov                -1    26
DC0014    Ludvík Třešňák, Vilémov                -4    26

39. místo
DC0049    Vladimír Štětka, Děčín            2    22

40. místo
DC0052    Josef Marek II, Děčín 6        -1    21

41. místo
DC0053    Jakub Grund, Děčín            2    15

42. – 46. místo
DC0022    Milan Baco, Děčín            5    14
DC0012    Jan Böhm, Rumburk            2    14
DC0004    Miroslav Dostál, Šluknov        2    14
DC0047    Přemysl Kovář, Liberec        2    14
DC0002    Aleš Ondráček, Varnsdorf        -1    14

47. místo
DC0010    Pavlo Rudnytskyy, Vilémov        -1    12

48. místo
DC0019    Jitka Třešňáková, Vilémov        2    11

49. místo
DC0050    Matěj Kotiš, Varnsdorf        2    9

50. – 52. místo
DC0051    Jan Macháček, Staré Křečany    2    8
DC0018    Věra Stříbrná, Šluknov        -1    8
DC0035    Marie Horáková, Děčín        -4    8

53. – 54. místo
DC0008    Ladislav Šébl, Rumburk        0    5
DC0042    Kamil Podolský, Děčín            -4    5