V něm se z vítězství radoval Jaroslav Ševčík z Děčína. Ten získal jako jediný jedenáct  bodů.
Jaroslav Ševčík  vyhrává  dárek od firmy Select,  volný vstup na Flowin do Cardiofitness a dvě vstupenky na BK Děčín – semifinále play off Mattoni NBL proti Prostějovu. Hraje se v pátek 11.. května v Děčíně.
Všechny ceny si může vyzvednout od středy 9. května  v redakci Děčínského deníku (Husovo náměstí 36/9, 405 02 Děčín, tel. 724482826).

1. místo
DC0027    Josef Marek, Děčín        2    47

2.- 3. místo
DC0022    Marie Horáková, Děčín    8    44
DC0007    František Zlesák ml., Děčín    5    44

4. – 6. místo
DC0005    Jaroslav Premoli, Děčín    8    41
DC0028    Karel Procházka, Ústí n. L.    8    41
DC0019    Zdeněk Pochman ml., Děčín    5    41

7. místo
DC0029    Jaroslav Ševčík, Děčín        11    38

8. – 13. místo
DC0033    Václav Hájek, Děčín        8    35
DC0030    Pavel Málek, Děčín        5    35
DC0031    Josef Málek, Děčín        5    35
DC0024    Soňa Málková, Děčín        5    35
DC0016    Marie Kovářová, Děčín    2    35
DC0017    Miroslav Zedník, Děčín    2    35

14. místo
DC0012    Petr Vítek, Mikulášovice    5    33

15. – 19. místo
DC0025    Alois Fiedler, Děčín        8    32
DC0026    Marie Fiedlerová, Děčín    5    32
DC0023    Antonín Horák, Děčín        2    32
DC0004    František Zlesák, Děčín    2    32
DC0008    Ladislav Čurgali, Šluknov    -1    32

20. místo
DC0035    Bohuslav Matys, Děčín    0    31

21. místo
DC0037    Jan Ruml, Děčín            2    30

22. – 26. místo
DC0032    Jan Merunka, Děčín        5    29
DC0015    Martin Truskavec, Jílové    5    29
DC0013    Ludvík Třešňák, Vilémov    5    29
DC0014    Milan Baco, Boletice n. L.     2    29
DC0006    Jiří Jerie, Děčín            2    29

27. místo
DC0039    Pavel Stříbrný, Šluknov    2    27

28.- 29. místo
DC0010    Miroslav Dostál, Šluknov    2    26
DC0020    Jiří Pochman, Děčín        2    26

30. místo
DC0021    Karel Šnajdr, Děčín        0    24

31.- 32. místo
DC0011    Jitka Třešňáková, Vilémov    5    23
DC0018    Zdeněk Pochman st., Děčín    2    23

33. místo
DC0009    Aleš Ondráček, Varnsdorf    -4    21

34. místo
DC0002    Jan Böhm, Rumburk        2    20

35. místo
DC0001    Matěj Kotiš, Varnsdorf    2    19

36.- 37. místo
DC0038    Věra Stříbrná, Šluknov    2    18
DC0036    Martin Truskavec ml., Děčín    2    18

38. místo
DC0003    Jiří Stehlík, Varnsdorf        5    17

39. místo
DC0034    Pavlo Rudnytskyy, Vilémov    0    10