Ten získal 17 bodů, stejně jako Václav Mysliveček a Karel Procházka. Boháč však měl nejlepší supertrefu. Vítěz tak získává pětilitrový soudek od pivovaru Svijany  a malé balení bylinkového vína od společnosti Kitl.
Vše si může vyzvednout od středy 26. září  v redakci Děčínského deníku na drese Husovo náměstí 36/9, 405 02 Děčín, tel: 724 482 826.

1. místo
DC0026    Vladimír Boháč, Horní Habartice            17    55

2. místo
DC0027    Václav Mysliveček, Benešov nad Ploučnicí    17    52

3. místo
DC0033    Josef Čurda, Děčín                    11    46

4. – 6. místo
DC0001    Jiří Grund, Děčín                        14    40
DC0039    Jiří Pochman, Děčín                    11    40
DC0038    Zdeněk Pochman ml., Děčín                11    40

7. – 8. místo
DC0034    Antonín Horák, Děčín                    14    34
DC0029    Jaroslav Premoli, Děčín                14    34

9. – 11. místo
DC0007    Karel Šnajdr, Děčín                    14    31
DC0025    Jiří Mikoláš, Dolní Habartice                11    31
DC0037    Miroslav Zedník, Děčín                11    31

12. místo
DC0054    Jana Marková, Děčín                    11    29
13. místo
DC0023    Jan Ruml, Děčín                        14    28

14. místo
DC0006    Jaroslav Ševčík, Děčín                    14    26

15. – 19. místo
DC0017    Pavel Stříbrný, Šluknov                14    25
DC0036    Marie Kovářová, Děčín                 11     25
DC0016    Dieter Kretschmer, Rumburk            11    25
DC0005    Lukáš Šikýř, Děčín                    11    25
DC0032    Zdeněk Pochman st., Děčín                5    25

20. – 31. místo
DC0021    Karel Procházka, Ústí nad Labem            17    22
DC0031    Miloslav Dragoun, Boletice nad Labem        11    22
DC0030    Hana Dragounová, Boletice nad Labem        11    22
DC0044    Josef Marek I, Děčín                    11    22
DC0043    Josef Marek ml., Děčín                    11    22
DC0003    Ladislav Čurgali, Šluknov                8    22
DC0024    Václav Hájek, Děčín                    8    22
DC0014    Ludvík Třešňák, Vilémov                8    22
DC0048    Miroslav Kirschner, Děčín                5    22
DC0040    Ondřej Klíč, Ústí nad Labem                5    22
DC0011    Bohuslav Matys, Děčín                 5    22
DC0046    Jiří Stehlík, Varnsdorf                    5    22

32. místo
DC0052    Josef Marek II, Děčín 6                5    20

33.  – 36. místo
DC0015    Kamila Radiměřská, Rumburk            14    19
DC0020    Jiří Jerie, Děčín                        11    19
DC0009    Pavel Málek, Děčín                    8    19
DC0028    Martin Vyskočil, Jiříkov                8    19
37.- 40. místo
DC0013    Johana Hrochová, Ústí nad Labem            11    16
DC0012    Jan Böhm, Rumburk                    8    16
DC0045    Roman Strejček, Dobkovice                8    16
DC0041    Jan Merunka, Děčín                    5    16

41. místo
DC0049    Vladimír Štětka, Děčín                    0    15

42. – 45. místo
DC0004    Miroslav Dostál, Šluknov                8    13
DC0035    Marie Horáková, Děčín                 5    13
DC0002    Aleš Ondráček, Varnsdorf                2    13
DC0010    Pavlo Rudnytskyy, Vilémov                2    13

46. místo
DC0050    Matěj Kotiš, Varnsdorf                2    11

47. – 49. místo
DC0022    Milan Baco, Děčín                    8    10
DC0047    Přemysl Kovář, Liberec                2    10
DC0019    Jitka Třešňáková, Vilémov                2    10

50. místo
DC0042    Kamil Podolský, Děčín                    2    7

51. místo
DC0051    Jan Macháček, Staré Křečany            11    6

52. – 53. místo
DC0053    Jakub Grund, Děčín                    8    5
DC0008    Ladislav Šébl, Rumburk                0    5

54. místo
DC0018    Věra Stříbrná, Šluknov                2    4