Průběžné vedení nadále drží Vladimír Boháč z Horních Habartic. Vítězka tak získává balení piva Rohozec  a malé balení bylinkového vína od společnosti Kitl.  Vše si vyzvedne  od středy 17. října  v redakci Deníku (Husovo náměstí 36/9, 405 02 Děčín, 724 482 826).

1. místo
DC0026    Vladimír Boháč, Horní Habartice            11    76

2. místo
DC0027    Václav Mysliveček, Benešov nad Ploučnicí    8    67

3. – 4. místo
DC0033    Josef Čurda, Děčín                    8    61
DC0038    Zdeněk Pochman ml., Děčín                8    61

5. místo
DC0054    Jana Marková, Děčín                    11    56

6. místo
DC0029    Jaroslav Premoli, Děčín                8    55
7. místo
DC0001    Jiří Grund, Děčín                        5    52
8. místo
DC0006    Jaroslav Ševčík, Děčín                    5    50

9. – 12. místo
DC0025    Jiří Mikoláš, Dolní Habartice                8    49
DC0023    Jan Ruml, Děčín                        8    49
DC0007    Karel Šnajdr, Děčín                    8    49
DC0034    Antonín Horák, Děčín                    5    49

13. – 14. místo
DC0005    Lukáš Šikýř, Děčín                    5    46
DC0039    Jiří Pochman, Děčín                    2    46

15. – 16. místo
DC0031    Miloslav Dragoun, Boletice nad Labem        8    43
DC0030    Hana Dragounová, Boletice nad Labem        5    43

17. – 19. místo
DC0044    Josef Marek I, Děčín                    8    40
DC0011    Bohuslav Matys, Děčín                 5    40
DC0003    Ladislav Čurgali, Šluknov                -1    40

20. – 24. místo
DC0009    Pavel Málek, Děčín                    5    37
DC0037    Miroslav Zedník, Děčín                 5    37
DC0021    Karel Procházka, Ústí nad Labem            2    37
DC0046    Jiří Stehlík, Varnsdorf                    5    37
DC0036    Marie Kovářová, Děčín                -1    37

25. místo
DC0040    Ondřej Klíč, Ústí nad Labem                5    35

26. – 30. místo
DC0013    Johana Hrochová, Ústí nad Labem            8    34
DC0041    Jan Merunka, Děčín                    5    34
DC0015    Kamila Radiměřská, Rumburk            5    34
DC0045    Roman Strejček, Dobkovice                5    34
DC0032    Zdeněk Pochman st., Děčín                2    34

31. – 35. místo
DC0048    Miroslav Kirschner, Děčín                5    31
DC0028    Martin Vyskočil, Jiříkov                5    31
DC0024    Václav Hájek, Děčín                    2    31
DC0017    Pavel Stříbrný, Šluknov                -1    31
DC0016    Dieter Kretschmer, Rumburk            -4    31

36. místo
DC0052    Josef Marek II, Děčín 6                8    29

37. místo
DC0014    Ludvík Třešňák, Vilémov                2    28
DC0020    Jiří Jerie, Děčín                        -1    28

39. místo
DC0049    Vladimír Štětka, Děčín                    5    27

40. místo
DC0043    Josef Marek ml., Děčín                    0    26

41. místo
DC0002    Aleš Ondráček, Varnsdorf                8    22

42. – 44. místo
DC0019    Jitka Třešňáková, Vilémov                8    19
DC0012    Jan Böhm, Rumburk                    5    19
DC0047    Přemysl Kovář, Liberec                5    19

45. místo
DC0010    Pavlo Rudnytskyy, Vilémov                5    17

46. místo
DC0004    Miroslav Dostál, Šluknov                2    16

47. – 48. místo
DC0050    Matěj Kotiš, Varnsdorf                 5    14
DC0053    Jakub Grund, Děčín                    -1    14

49. – 52. místo
DC0035    Marie Horáková, Děčín                 2    10
DC0051    Jan Macháček, Staré Křečany            2    10
DC0018    Věra Stříbrná, Šluknov                 2    10
DC0022    Milan Baco, Děčín                    -4    10

53. místo
DC0008    Ladislav Šébl, Rumburk                0    5

54. místo
DC0042    Kamil Podolský, Děčín                    -1    4