Průběžné vedení dvě kola před koncem nadále drží Vladimír Boháč z Horních Habartic, který má stále náskok devíti bodů na druhého Václava Myslivečka.

Vítěz tak získává balení piva Rohozec  a malé balení bylinkového vína od společnosti Kitl.  Vše si vyzvedne  od středy 7. listopadu  v redakci Deníku (Husovo náměstí 36/9, 405 02 Děčín, 724 482 826).

1. místo
DC0026    Vladimír Boháč, Horní Habartice            2    91

2. místo
DC0027    Václav Mysliveček, Benešov nad Ploučnicí    2    82

3. – 4. místo
DC0033    Josef Čurda, Děčín                    5    79
DC0038    Zdeněk Pochman ml., Děčín                5    79

5. místo
DC0054    Jana Marková, Děčín                    8    74

6. místo
DC0029    Jaroslav Premoli, Děčín                5    73

7. – 8. místo
DC0034    Antonín Horák, Děčín                    5    70
DC0039    Jiří Pochman, Děčín                    5    70
9. – 11. místo
DC0025    Jiří Mikoláš, Dolní Habartice                5    64
DC0023    Jan Ruml, Děčín                        5    64
DC0007    Karel Šnajdr, Děčín                    -1    64

12.- 14. místo
DC0013    Johana Hrochová, Ústí nad Labem            8    61
DC0011    Bohuslav Matys, Děčín                5    61
DC0001    Jiří Grund, Děčín                        2    61

15. místo
DC0006    Jaroslav Ševčík, Děčín                    -1    59
16. – 17. místo
DC0031    Miloslav Dragoun, Boletice nad Labem        5    58
DC0005    Lukáš Šikýř, Děčín                    -1    58

18. místo
DC0030    Hana Dragounová, Boletice nad Labem        2    55

19. místo
DC0040    Ondřej Klíč, Ústí nad Labem                2    53

20. – 25. místo
DC0009    Pavel Málek, Děčín                    5    52
DC0037    Miroslav Zedník, Děčín                 5    52
DC0003    Ladislav Čurgali, Šluknov                2    52
DC0015    Kamila Radiměřská, Rumburk            2    52
DC0036    Marie Kovářová, Děčín                -1    52
DC0046    Jiří Stehlík, Varnsdorf                    -1    52

26. – 31. místo
DC0024    Václav Hájek, Děčín                    5    49
DC0016    Dieter Kretschmer, Rumburk            5    49
DC0044    Josef Marek I, Děčín                    5    49
DC0041    Jan Merunka, Děčín                    5    49
DC0021    Karel Procházka, Ústí nad Labem            5    49
DC0045    Roman Strejček, Dobkovice                5    49

32. – 33. místo
DC0020    Jiří Jerie, Děčín                        11    46
DC0048    Miroslav Kirschner, Děčín                5    46

34. místo
DC0032    Zdeněk Pochman st., Děčín                -1    43

35. místo
DC0049    Vladimír Štětka, Děčín                    2    42

36. – 37. místo
DC0017    Pavel Stříbrný, Šluknov                5    40
DC0028    Martin Vyskočil, JIříkov                -1    40

38. místo
DC0052    Josef Marek II, Děčín 6                5    35

39. – 40. místo
DC0047    Přemysl Kovář, Liberec                5    34
DC0014    Ludvík Třešňák, Vilémov                -4    34

41. místo
DC0053    Jakub Grund, Děčín                    5    32

42. místo
DC0012    Jan Böhm, Rumburk                    2    31

43. místo
DC0050    Matěj Kotiš, Varnsdorf                5    29

44. – 46. místo
DC0004    Miroslav Dostál, Šluknov                11    28
DC0019    Jitka Třešňáková, Vilémov                2    28
DC0002    Aleš Ondráček, Varnsdorf                -1    28

47. místo
DC0043    Josef Marek ml., Děčín                    0    26

48. místo
DC0010    Pavlo Rudnytskyy, Vilémov                5    21

49. místo
DC0042    Kamil Podolský, Děčín                    0    17

50. místo
DC0051    Jan Macháček, Staré Křečany            -4    16

51. místo
DC0022    Milan Baco, Děčín                    -1    14

52. místo
DC0035    Marie Horáková, Děčín                2    13

53. místo
DC0018    Věra Stříbrná, Šluknov                -1    7

54. místo
DC0008    Ladislav Šébl, Rumburk                0    5