Vítězem se stal Bohuslav Matys, který jako jediný trefil všechny čtyři duely a připsal si na své konto osm bodů.
Průběžné vedení nadále drží Vladimír Boháč z Horních Habartic, který má stále náskok devíti bodů na druhého Václava Myslivečka.

Vítězka tak získává balení piva Rohozec  a malé balení bylinkového vína od společnosti Kitl.  Vše si vyzvedne  od středy 31. října  v redakci Deníku (Husovo náměstí 36/9, 405 02 Děčín, 724 482 826).

1. místo
DC0026    Vladimír Boháč, Horní Habartice            5    89

2. místo
DC0027    Václav Mysliveček, Benešov nad Ploučnicí    5    80

3. – 4. místo
DC0033    Josef Čurda, Děčín                    5    74
DC0038    Zdeněk Pochman ml., Děčín                5    74

5. místo
DC0029    Jaroslav Premoli, Děčín                5    68

6. místo
DC0054    Jana Marková, Děčín                    2    66

7. – 9. místo
DC0034    Antonín Horák, Děčín                    5    65
DC0039    Jiří Pochman, Děčín                    5    65
DC0007    Karel Šnajdr, Děčín                    5    65

10. místo
DC0006    Jaroslav Ševčík, Děčín                    2    60

11. – 14. místo
DC0025    Jiří Mikoláš, Dolní Habartice                5    59
DC0023    Jan Ruml, Děčín                        5    59
DC0001    Jiří Grund, Děčín                        2    59
DC0005    Lukáš Šikýř, Děčín                    2    59

15. místo
DC0011    Bohuslav Matys, Děčín                8    56

16. – 20. místo
DC0036    Marie Kovářová, Děčín                 5    53
DC0046    Jiří Stehlík, Varnsdorf                    5    53
DC0031    Miloslav Dragoun, Boletice nad Labem        2    53
DC0030    Hana Dragounová, Boletice nad Labem        2    53
DC0013    Johana Hrochová, Ústí nad Labem            2    53

21. místo
DC0040    Ondřej Klíč, Ústí nad Labem                5    51

22. – 23. místo
DC0003    Ladislav Čurgali, Šluknov                2    50
DC0015    Kamila Radiměřská, Rumburk            2    50

24. – 25. místo
DC0009    Pavel Málek, Děčín                    5    47
DC0037    Miroslav Zedník, Děčín                 2    47

26. – 32. místo
DC0024    Václav Hájek, Děčín                    5    44
DC0016    Dieter Kretschmer, Rumburk            5    44
DC0041    Jan Merunka, Děčín                    5    44
DC0044    Josef Marek I, Děčín                    2    44
DC0032    Zdeněk Pochman st., Děčín                2    44
DC0021    Karel Procházka, Ústí nad Labem            2    44
DC0045    Roman Strejček, Dobkovice                2    44

33. – 34. místo
DC0048    Miroslav Kirschner, Děčín                2    41
DC0028    Martin Vyskočil, Jiříkov                2    41

35. místo
DC0049    Vladimír Štětka, Děčín                    5    40

36. místo
DC0014    Ludvík Třešňák, Vilémov                5    38

37. místo
DC0020    Jiří Jerie, Děčín                        2    35
DC0017    Pavel Stříbrný, Šluknov                2    35

39. místo
DC0052    Josef Marek II, Děčín 6                2    30

40. – 42. místo
DC0012    Jan Böhm, Rumburk                    5    29
DC0047    Přemysl Kovář, Liberec                5    29
DC0002    Aleš Ondráček, Varnsdorf                5    29

43. místo
DC0053    Jakub Grund, Děčín                    5    27

44. – 45. místo
DC0019    Jitka Třešňáková, Vilémov                2    26
DC0043    Josef Marek ml., Děčín                    0    26

46. místo
DC0050    Matěj Kotiš, Varnsdorf                5    24

47. místo
DC0051    Jan Macháček, Staré Křečany            5    20

48. – 49. místo
DC0042    Kamil Podolský, Děčín                    5    17
DC0004    Miroslav Dostál, Šluknov                -1    17

50. místo
DC0010    Pavlo Rudnytskyy, Vilémov                0    16

51. místo
DC0022    Milan Baco, Děčín                    5    15

52. místo
DC0035    Marie Horáková, Děčín                -1    11

53. místo
DC0018    Věra Stříbrná, Šluknov                -1    8

54. místo
DC0008    Ladislav Šébl, Rumburk                0    5