Hosté přijeli do Ústí nad Labem opět jen se dvanácti hráči. Ale od začátku utkání diktovali tempo hry. Po velké šanci Šotta rozjel své galapředstavení kapitán Chlada, který v 10. minutě využil nahrávku Havla 0:1. A hosté byli při chuti. Ve 22. minutě nacentroval do vápna Stankovič a Chlada byl opět na místě 0:2. Báječný poločas Rumburku zakončil deset minut před poločasem přesnou trefou Havel, když využil nahrávky od Chlady 0:3. „Domácí jsme skoro k ničemu nepustili, což je na jejich malém hřišti skoro nemožné," pravil hodně spokojený trenér hostí Josef Rákosník.

Ani po přestávce však hosté domácí nešetřili. „Domácí hráli s větším úsilím, ale měli pouze platonickou převahu díky nakopávaným míčům," podotkl Rákosník.

Počtvrté početné domácí publikum zmrazil v 77. minutě opět Chlada, který po centru Havla završil svůj hattrick 0:4. O dvě minuty později přišel o čisté konto Hadar, když nestačil na střelu Sládečka 1:4. Poslední slovo měl ale Rumburk. V 88. minutě přidal svou čtvrtou branku Chlada 1:5. A v samotném závěru se ještě prosadil Stankovič 1:6.

Rumburk tak poskočil na desáté místo. „Dneska jsme odehráli velmi povedené utkání. Hráče musím pochválit za přístup a nasazení. Velmi dobrá byla naše obranná fáze, parádní byly rychlé protiútoky. Tak nějak by to mělo vypadat, tak bych si to představoval. Hráči ve všech řadách podali velmi dobré výkony. Teď však musíme tyto body potvrdit v domácím zápase proti Velkému Březnu. To je sice na posledním místě, ale v jarní části se prezentuje zlepšeným výkonem," dodal závěrem Josef Rákosník.

TJ MOJŽÍŘ - FK RUMBURK 1:6 (0:3)

Branky: Sládeček - Chlada 4, Havel, Stankovič. R: Jančárek. ŽK: 3:1. Diváci: 240.

Rumburk: Hadar - Trégr, Fiala, Posnar, Stankovič - Farkaš, Pilko (87. Pokorný), Lehrl, Havel - Chlada, Šott.