Třetí tým fotbalového přeboru ústeckého kraje přivítal v dalším kole na svém trávníku tým z dolní poloviny tabulky Proboštov a povinnost mu velela zvítězit, což se domácím nakonec po průměrném výkonu bez větších obtíží podařilo splnit.

Vilémov – Proboštov 2:0 (2:0)

Domácí nastoupili stále ještě bez Hyky (trest), Greňa a Čudy (oba zranění) a nepodali příliš oslnivý výkon. Ale díky tomu, že jejich soupeř nedokázal prakticky ohrozit za celý zápas branku zůstaly bez problémů díky dvěma přesným trefám všechny tři body ve Vilémově. Hrálo se na promočeném terénu, který dostal řádně zabrat a domácí budou muset vyvinout hodně úsilí, aby trávník dali zase na další zápasy do pořádku.
Vše podstatné se odehrálo v první půli. Skóre otevřel povedenou střelou po centru Hejla z trestného kopu ve 25. minutě T. Jägr. Druhý gól pak přidal dalekonosnou střelou minutu před přestávkou Kotiš.

Do druhé půle nastoupili hosté s otevřenou hrou a se snahou pokusit se alespoň vyrovnat. Domácí naopak nechali hrát i další náhradníky a chtěli skóre navýšit. Šance na to měli, ale bohužel bez efektu a tak utkání skončilo stejným poměrem jako byla první půle. Hosté se na příliš šancí nezmohli, seč se snažili jak mohli, ale i přesto nedali ani kontaktní gól, čímž by mohli zápas ještě zdramatizovat.

Branky: 25. T. Jägr, 44. Kotiš. ŽK 2:3. Před 270 diváky řídil Valenta.

Vilémov: Loos – Hejl, Šmalcl, Špinka – Kotiš (84. Kessler), Gabriel, Svoboda Pavel, T. Jägr, Lehrl (73.Vichterey M.) - Kurel (60. Hostaš), Svoboda Petr. Trenér Suchomel