„To, co jsme v Kadani zahodili, to se jen tak nevidí. Tak nějak to připomíná naši minulou sezónu," kroutil hlavou vilémovský manažer Libor Sklenář.

Vilémovští „paliči" úřadovali od samotného úvodu. Neujala se dělovka Buryánka a ani hlavičky Vlka a Vavrouška. To už ale Kadaň vedla, po čtyřech minutách se do míče opřel kapitán Mikeš a na jeho výstavní ránu byl Vaňák Krátký. „Krom první čtvrthodinky se na trávníku v prvním poločase nic nedělo," přiznal Sklenář.

Po změně stran přišly další velké vilémovské příležitosti. V 54. minutě zklamal Očipka za pět minut ten samý hráč narazil na domácího brankáře. V 64. minutě míjí Malák opuštěnou domácí branku. „A za minutu rozhodčí nařídil po pádu Ojiniho přísnou penaltu, kterou Mikeš proměnil," smutnil Sklenář.

Hosté si kalich hořkosti vypili do samotného dna. Dělovka Čudy jen otřásla kadaňským břevnem, Malák v další stoprocentní šanci nastřelil nohy brankáře. „Je to pro nás opravdu velká lekce. Tenhle zápas jsme měli vyhrát, šancí na to bylo dost. Pevně věřím, že si to kluci proti Kadani vybrali," dodal Sklenář.

TATRAN KADAŇ - STAP TRATEC VILÉMOV 2:0 (1:0)

Branky: Mikeš 2 (1 z PK). R: F. Černý. ŽK: 1:3. Diváci: 80.

Vilémov: Vaňák – Špinka, Vlk, Dobeš, Jirchář – Buryánek (53. Čuda), Jindřich (82. Záruba), Očipka (68. Bílek) – Malák, Vavroušek.