Fotbalisté Vilémova si ale ze souboje s béčkem Litoměřicka nepřinesli žádný. Přitom ještě v 86. minutě drželi remízu 1:1…

„Fotbal prostě nemá logiku,“ mávl rukou vilémovský manažer Libor Sklenář. Podle jeho slov byl Vilémov rozhodně aktivnějším týmem.

„Bohužel jsme brzy po rohovém kopu prohrávali. Vyrovnat mohl Havel, ale bohužel netrefil prakticky prázdnou branku,“ litoval.

Vyrovnání se Vilémov dočkal po hodině hry. „Byla to parádní akce po ose Hoke – Buryánek – Havel. Posledně jmenovaný bezpečně zakončil,“ radoval se Sklenář.

Hosté chtěli vyhrát a hnali se za vedoucím gólem. Jenže čtyři minuty před koncem se k míči dostal Valenta a jeho zblokovaná střela skončila za Vaňákem.

„Domácí byli zalezlí a spoléhali na brejky. Za výkon se nemusíme stydět. Ale na krásu se fotbal bohužel nehraje,“ řekl manažer týmů, který se přiblížil spodku tabulky.

Nad věcí zůstal po těsném vítězství kouč litoměřické rezervy Michal Slabý. „Konečnému výsledku by asi více slušela remíza, ale hosté se o ni připravili výprodejem šancí, i když náš brankář Slanina tým několikrát podržel. Lhal bych, kdybych tvrdil, že nejsem rád za veledůležité tři body. Takový dokáže být fotbal. I když jsi lepší, přesto se k tobě štěstěna obrátí někdy zády. Na to se však fotbalová historie ptát nebude,“ vysmekl poklonu kvalitě hostujícího celku.

Litoměřicko B – Stap Vilémov 2:1 (1:0)

Branky: 6. Zbudil, 86. Valenta – 63. Havel. R: Klimpl. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Vilémov: Vaňák – Vomáčka, Jirchář, Šmalcl, Jindřich – Malec (79. Honců), Vavroušek, Buryánek, Havel, Čuda (57. Hoke) – Kučera